Sourozenecká láska, která nezná mezí. Ženy se v úctyhodném věku zvládají starat o svou 97letou sestru

Fotografie: Depositphotos

Když se čtyři devadesátileté sestry dozvěděly, že jejich páté sestře zbývá jen týden života, neváhaly nasednout do letadla a pomoci jí.

Když 97letá babička zjistila, že jí zbývá jen pár dní života, rozhodla se pro hospic ve svém domově. Krátce nato nastoupily do letadla její čtyři sestry, aby se o ni postaraly a daly jí pocítit, že je milována. Skutečná láska nezná hranice a vytváří pouta, která překračují čas i prostor. Když se všechno hroutí, díky síle lásky si člověk uvědomí, že je stále za co děkovat. Příběh o krásném spojení, které sdílí pět sester, inspiruje lidi všech věkových kategorií, aby si vážili lásky a rodiny nade vše.

Sesterská láska bez hranic

Když čtyři mladší sestry zjistily, že jejich pátá sestra je na tom zdravotně špatně a zbývá jí jen týden života, nerozmýšlely se a hned sedly na letadlo. Jak se dalo očekávat, čtyři sestry, kterým táhne na devadesát, se o nemocnou sestru postaraly.

Zahrnovaly ji láskou, péčí a náklonností a se vším jí pomáhaly. Ještě rozkošnější bylo, jak jí česaly vlasy a dusily ji objetími a polibky. Čtyři sestry se postaraly o to, aby jejich pátý sourozenec vypadal a cítil se nádherně a byl každý den milován.

Fotografie: Unsplash

Babička středem pozornosti

Nicole Hauff se podělila o neuvěřitelný příběh své babičky a vyjádřila se k jedinečnému poutu, jež má její babička se svými sestrami. Šťastná vnučka poznamenala, jak pět babiček rádo podnikalo společné věci. Prozradila, že její babička si přála zůstat doma až do konce a byla ráda, že má své sestry nablízku. Naštěstí ještě po čtyřech měsících žila a užívala si, že ji rodina hýčká.

Inspirace pro všechny věkové kategorie

V krátkém klipu, který NTD Australia sdílela v dubnu 2018 na Facebooku, bylo vidět, jak se Nicollině babičce dostává od jejích sester lásky a pozornosti. V popisku k videu stálo: „Hauff je naživu: O mou 97letou babičku s láskou pečují její sestry, kterým je všem 90 let. Až budou mé sestry staré, budu jim také česat vlasy a starat se o to, aby vypadaly hezky, až do úplného konce.“

Pět úžasných babiček

Těchto pět sester mělo nejdelší vztah v životě a byly spolu déle než se svými rodiči a manželi. Dodala také, že jí babička a její sestry ovlivnily ve vztahu k jejím vlastním sestrám. Naučily je, aby se bezpodmínečně milovaly. Všem jim říkají babičky a stále je učí, jak správně milovat. Sama se nechala inspirovat jejich sesterskou láskou a slíbila, že bude stejně milovat a pečovat o své vlastní sestry. Prozradila také, že její babička přišla před 20 lety o manžela, a dodala, že si je jistá, že láska jejích sester ji drží nad vodou.

Fotografie: Unsplash

Šťastná vnučka poznamenala, jak jejích pět babiček rádo podnikalo společné věci. Chodily spolu do posilovny, do obchodu i do kostela a rády si denně telefonovaly. Ještě příjemnější byly jejich výlety do místní mexické restaurace. Zvláštní pouto, které pět babiček sdílelo, je bezpochyby skutečně hřejivé. Pokud se tento krásný příběh dotkl vašeho srdce, podělte se o něj se svými blízkými.

Zdroj: Love What Matters

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]