„Nejhorší cestující mé kariéry,“ popsala letuška hororový zážitek z letadla, na který nikdy nezapomene

Fotografie: Austrian Airlines / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.0

Letušce došla trpělivost s nepříjemnou cestující, která si z ní udělala osobní služku. Seznam všech rozkazů završil jeden, nad nímž zůstává rozum stát.

Práce s lidmi vždy skýtá různá úskalí. Každý člověk je jiný a chování některých jedinců jde až za hranice trpělivosti a chápavosti ostatních. Chcete se za každou cenu chovat profesionálně, ale někdy je zkrátka potřeba zasáhnout a projevit svou lidskou stránkou, nejen tu pracovní. O tom by mohla vyprávět letuška, kterou pobouřilo chování jedné z cestujících. Vše bylo zaznamenáno na video a zveřejněno na sociálních sítích.

Příběhy z prázdnin

Jakmile dojde na léto, sociální sítě jsou doslova zahlceny fotografiemi a videi z cest. Většina z nich pohladí na duši a po jejich zhlédnutí byste se nejraději vydali do světa, jiné bohužel ukazují i druhou stránku cestování, což je setkávání se s lidmi, které byste raději nepotkali. Jedno takové setkání se uskutečnilo v letadle americké společnosti Southwest Airlines.

Neslušná cestující obtěžovala palubní posádku

Žena o berlích dokázala velmi znepříjemnit let palubní posádce i ostatním cestujícím svým neslušným chováním, kdy se rozhodla, že jednu z letušek zahrne příkazy. Ta se za každou cenu snažila chovat profesionálně, ale samozřejmě je také jen člověk a v jednu chvíli už ztratila trpělivost. Seznam požadavků byl dlouhý-žádala, aby si vedle ní sedl její syn, chtěla, aby se letuška postarala o její zavazadla, pomohla jí zapnout bezpečnostní pás a podala mobilní telefon, který ji spadl na zem.

@jaynithof23 This is so sad. Kudos to the flight attendants that kept their composure throughout the flight. #anotherkarensighting #southwest ♬ original sound – Jaynithof23

To všechno by se ještě dalo vydržet, přestože přání imobilní ženy byla vyřčena dost razantním tónem bez slůvka „prosím“. Co ale už letuška nevydržela, když po ní žena chtěla, aby okřikla muže sedícího poblíž. Údajně velice často a nadarmo používal slovo „bůh“, což ji velice uráželo. „Ráda vám pomohu, ale kladete na mě tolik požadavků, že je tady všude kolem chaos, což na palubě rozhodně nechceme. Nebudu tady stát a nechat se šikanovat,“ vybuchla letuška.

Dítě počmáralo fixami sedačku i stěnu letadla. Reakce rodičů na jeho chování pobouřila sociální sítě

Obdiv všem letuškám

Žena nevěděla, jak reagovat, po chvíli se však ohradila, že ona rozhodně není strůjcem všeho chaosu na palubě a nepříjemného prostředí. Ačkoli žena chodila o berlích, postižení není omluvou proto, aby se někdo choval neslušně k lidem kolem sebe. Video zhlédly miliony lidí, kteří na ženě nenechaly nit suchou. Několik jich vyjádřilo svůj obdiv všem letuškám.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]