Zpíval svému psovi ukolébavku, video s jeho reakcí dobývá internet

Internet je plný zvláštních a někdy až nepochopitelných videí, kde hrají hlavní roli zvířata. Především pes. Nyní tento virtuální prostor dobývá velice dojemná nahrávka mladého muže, který svému psovi zpívá ukolébavku. Nutno podotknout, že tento moment vás jistě nenechá chladnými. Dokazuje, jak může být pouto mezi psem a člověkem silné a jak jsou tato zvířata neskutečně oddaná a věrná.

Zlatý retrívr uspán ukolébavkou

Ukolébavky většinou lidé zpívají svým malým dětem před spaním, tento případ je ale velice nezvyklý. Muž se rozhodl ji zazpívat i svému zlatému retrívrovi, kterému se nejspíš zpěv natolik líbil, že byl schopen usnout. Zcela odevzdané zvíře si tak celou dobu hoví v náruči svého páníčka. Podívejte se na zábavné, ale i milé video tohoto muže a psa na kanále Youtube a budete dojatí.

Spojení psa s člověkem

Je jasné, že pes je věrným společníkem člověka už od nepaměti. Stál a stále mu stojí po boku dlouhá staletí. Psi jsou všeobecně velice inteligentní tvorové. Někteří páníčci dokonce tvrdí, že jsou téměř jako my lidé. Mají stejné emoce a jsou schopní reagovat na jisté situace. Bylo mnoho případů, kdy pes dokonce zachránil člověku holý život.

Nejspíš nikdy nezjistíme, co se v jejich chlupatých hlavách přesně děje, můžeme ale s jistotou říct, že pes je opravdu nejlepší přítel člověka. Jeho výchova není příliš jednoduchá a vyžaduje hodně času a péče, ale mnozí majitelé psů jsou za jedno v tom, že všechen investovaný čas za to stojí.

Většinou platí to, že co svému psovi dáte, to se vám také vrátí. Tato zvířata jsou neskonale laskavá a neztrácí důvěru v člověka i přesto, že je jim případně ublíženo.

Umí dát opakovanou šanci, i když v jejich duši je nejspíš smutek. Milujte své chlupaté zvířecí mazlíčky a oni vám to rádi stokrát vrátí, jsou to totiž vděční tvorové. A třeba jim můžete zkusit zazpívat také nějakou ukolébavku, jako tento muž.

Fotografie: The Asher House

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]