Pohledný starší muž si vzal mladou ženu. Ze začátku byli jejich příbuzní v rozpacích, ale pak nastala zlomová událost

Fotografie: Freepik

Stephanie Walper se provdala za Dona, který je ale mnohonásobně starší než ona. 23letá dívka z Kanady se spíše ke svému manželovi hodí jako vnučka, protože rozdíl mezi nimi je téměř padesát let. Navzdory tomu je mezi nimi silné pouto a tvoří šťastnou rodinu.

Stephanie porodila milovaného syna, který se jmenuje Lachlan. Pár je velmi spokojený a nevěnuje pozornost komentářům ostatních, které nejsou vždy pozitivní.

Potkali se před čtyřmi lety v baru

Stephanie pracovala v baru, když se oba poznali. Poté se dozvěděli, že Donův syn z předchozího manželství a samotná Stephanie spolu studovali na stejné škole. Donovi je nyní 69 let, ale jeho vzhled rozhodně jeho věk neprozrazuje. Tím, že má mladou a krásnou ženu a dítě, to vypadá, že muž zjevně nestárne.

Pár se do sebe zamiloval na prví pohled. Jejich vztah se poté vyvinul rychle a netrvalo dlouho, než se vzali. Jejich příbuzní byli ze začátku v rozpacích a moc jejich vztahu nevěřili. Ale po narození dítěte se všichni rozplývali nad malým chlapcem. Tato událost shromáždila všechny příbuzné a jejich štěstí sdíleli s nimi.

Fotografie: Freepik

Nestydí se svoje city vyjádřit i na veřejnosti

Manželům se podařilo vyřešit problém se svými rodinami, ale stále narážejí na ošklivé komentáře od lidí, kteří je neznají. Jejich negativní přístup k nim je také podpořen tím, že tento pár se nestydí ukázat své city na veřejnosti. Držení za ruce a polibky jsou na denním pořádku i před cizími lidmi.

Pro cizince ale vypadají vnučka a dědeček. Někteří říkají, že dívky, které se zamilují do mnohem starších mužů, ve skutečnosti myslí jen na jejich peníze. Neberou ale v úvahu fakt, že i takoví lidé mohou být spojeni upřímnou láskou.

Někteří nazývají Stephanie zlatokopkou. Muž ale zezačátku měl problémy s tím, vyjadřovat svoje city na veřejnosti. Později ale uznal, že nemá smysl odolávat svým pocitům.

Fotografie: Pixabay

Manželé si uvědomují, že Don je již starší muž a není vůbec jisté, že se dožije věku, kdy si ještě užije synovu střední školu nebo ho uvidí maturovat. Proto se pár společně se synem pravidelně fotí, aby měli hodně pěkných vzpomínek.

Důležité rodinné události natáčejí na videokameru, aby jejich syn viděl, že ho oba milují. Je ale možné, že díky mladé lásce bude Don žít ještě dlouhá léta a se synem si užije jeho mladá léta plná lotrovin.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]