Devítiletý chlapec dojal všechny přítomné na svatbě své sestry nečekaným a emotivním projevem. Jeho slova hřejí u srdce

Fotografie: Depositphotos

Bratr nevěsty si získal miliony srdcí na internetu poté, co na svatbě své starší sestry pronesl emotivní projev, při kterém se rozplakal a poděkoval jí za to, že mu „dala švagra“.

Srdceryvný projev Guse Bowera se nyní stal virální senzací poté, co jej na internetu sdílel svatební kameraman, který zachytil rozkošného chlapečka, jak se dusí vzlyky, zatímco vzdává hold své starší sestře, 27leté Catie. Na videu je vidět, jak mladík z Denveru v Coloradu stojí u mikrofonu s telefonem v ruce a oslovuje Catie a jejího nového manžela Troye Hudsona (25), kteří se neubránili slzám, když Gus propukl v „pláč radosti“.

Chlapec měl obavy

Samozřejmě měl radost ze zasnoubení Catie a jejího budoucího manžela Troye Husdona a těšil se na velkou svatební oslavu. Měl však obavy, že se se sestrou nebude vídat tak často jako dřív a měl ze zásnub smíšené pocity. Přestože jsou Gus a jeho sestra nevlastní sourozenci a dělí je více než dvě desetiletí, jsou si velmi blízcí. Bál se, že s ním sestra nebude trávit už tolik času a bylo to pro něj velmi stresující. Nechtěl sestru ztratit.

Fotografie: Pixabay

Naštěstí se svatebním dnem všechny Gusovy obavy zmizely. Přijal magickou atmosféru obřadu své sestry a jejího manžela. „Bylo to trochu jako kouzlo. Většina mých obav zmizela,“ řekl.

Cítil, že musí něco udělat

Ačkoli Gus neplánoval pronést řeč, cítil, že musí vstát a říct pár slov. Nikdo však neočekával, že by si mohl pro sebe ukrást trochu pozornosti a učinit ze svého projevu nejdojemnější okamžik dne. Ve chvíli, kdy se Gus rozhodl promluvit, se mu zachvěly rty a do očí mu vstoupily slzy. Ujal se mikrofonu a svá slova adresoval přímo sestře a švagrovi.

Jsem tak šťastný, že jste se dnes vzali. Ačkoli vím, že možná vypadám trochu smutně, jsou to slzy radosti. Catie, mám tě moc rád a jsem tak rád, že jsi mi dala švagra,“ řekl Gus a přitom zadržoval slzy v očích. Gusova řeč dojala nevěstu i ženicha. Oba se rozplakali. Catie se rozběhla ke svému rozkošnému bratříčkovi a pevně ho objala.

Fotografie: Freepik

On je prostě takový, dělá to, co si myslí, že by měl dělat. Žádné zábrany. Do všeho, co dělá, dává celé své já.“ – řekla nevěsta o svém bratrovi. Když se později nevěstina bratra zeptali, proč ve svatebním projevu řekl to, co řekl, Gus odpověděl, že strach by nás neměl odstrkovat od rodiny. Nemůžete dovolit, aby vaši rodinu něco rozdělilo, protože v hloubi duše je milujete a oni milují vás. Na svůj mladý věk je to moudrý chlapec. Je požehnáním pro svou starší sestru a rodinu.

Zdroj: CBS