Svatebčané se připravovali na trapas večera, když se otec blížil k nevěstě. Dvojice všechny rozplakala

Fotografie: Depositphotos

Tanec otce s nevěstou patří mezi tradice, kterým se jen málokterá svatba vyhne, Nic ale nebrání tomu, aby oba zúčastnění vzali tradici do svých rukou.

Svatební den je jeden z těch, na které se dlouho nezapomíná. Nevěsta, spolu se svým otcem, se rozhodla, že obyčejný svatební tanec promění v něco nečekaného. Přála si mít dokonalou svatbu a k té patří i nějaké překvapení, o kterém se bude následně mluvit při každé rodinné sešlosti. Přesně z tohoto důvodu se rozhodla, že se svým otcem naplánuje něco, na co budou všichni vzpomínat.

Jedinečný den dcery udělá nezapomenutelným

Nate Ellis je milujícím otcem, který by pro svou dceru udělal, co jí na očích vidí. Proto když za ním přišla s myšlenou, že by jejich společný tanec na svatbě nemusel být jen obyčejný, rozhodl se, že jejímu přání vyhoví. Podobně se ke své svatbě postavil i manželský pár, kde si nezapomenutelné vystoupení pro své hosti připravili právě novomanželé. O tomto příběhu jsme vás již v minulosti na portálu SvětKreativity informovali.

Jak již bylo zmíněno, tanec otce s nevěstou patří k tradicím a Mikayala se rozhodla, že k této tradici přistoupí po svém. Spolu se svým otcem nacvičili taneční vystoupení tak, aby tradiční zvyk změnil ve zcela netradiční. O dalších zvycích, které po celá desetiletí neodmyslitelně patří ke svatebnímu obřadu, informuje na svých stránkách webový portál Brides.

Nejen mix hudebních stylů, ale také tance

Tanec, který zpočátku vypadá jak klasický, se již během prvních vteřin změní v něco, co nikdo nečekal. Z reproduktorů, které jsou v sále připraveny, začne hrát rychlá hudba a nevěsta i její otec se pustí do odvážného tanečního vystoupení. Je na nich vidět, že své představení si dlouho trénovali a dali si opravdu záležet na tom, aby svatební hosty nejen překvapili, ale i zaujali a pobavili.

Novomanželé předvedli na svatbě netradiční rozloučení se zesnulým otcem. Rodina a přátelé neměli slov

Podobným způsobem se ke své svatbě postavil i muž z příběhu, o kterém jsme čtenáře deníku SvětKreativity již informovali. Ten na svatbě předvedl vystoupení ve stylu tanečníka a zpěváka Michaela Jacksona a splnil si tím svůj dětský sen. I přesto, že originalita je krásná věc, svatba by i nadále měla zůstávat alespoň trochu formální. To je skutečnost, kterou se zabývá portál Myweddingguide, kde můžeme najít například etický kodex, který by měl být během tance dodržen.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*