Novomanželé předvedli na svatbě netradiční rozloučení se zesnulým otcem. Rodina a přátelé neměli slov

Fotografie: Depositphotos

Každá nevěsta chce mít dokonalý svatební den. Mnoho věcí můžete naplánovat, od šatů až po výzdobu. Když však na svatbě chybí váš nejbližší, nemůžete s tím dělat nic.

Pro tuto nevěstu měla její svatba hořkosladkou příchuť. Brala si milovaného muže, ale její otec ji už nemohl doprovodit k oltáři. Zemřel měsíc před svatbou. Ženich dobře věděl, jak moc by si jeho nastávající přála, aby tam otec byl. A tak pro ni přichystal překvapení. Dojemné svatební video už zhlédly miliony lidí.

Svatební den kalila smrt jejího otce

Shannon a Don si přáli, aby jejich svatební den byl dokonalý. Čekali na sebe opravdu dlouho. Shannon totiž stále nemohla najít muže, se kterým by byla ochotná kráčet společně životem. Když už byla opravdu zoufalá z nevydařených vztahů, objevil se na scéně Don. A ukázalo se, že tito dva jsou pro sebe stvoření.

Příprava svatby byla v plném proudu, když celou rodinu zasáhla tragická událost. Shannonin otec zemřel na rakovinu. Její svatby se nedožil. Pro Shannon to bylo zdrcující. Milovaný tatínek ji nepovede k oltáři, ani si s ní nezatančí. Don však vzal věci do svých rukou a vymyslel pro svou milovanou ženu velké překvapení. Toto opravdu nečekala.

Ženich odhodí sako a obleče si tričko

Jedno oko nezůstane suché, až se podíváte na záznam z jejich prvního svatebního tance. Nejprve ženich s nevěstou tančí společně jako pár a je na nich vidět, jak moc jsou šťastní. Don však chce uctít i památku svého tchána, který tu už nemůže být. Náhle se píseň přeruší a Don usadí Shannon na židli. Ta je překvapená a vůbec netuší, co se bude dít.

Tanec otce a dcery

Nevěsta z ničeho nic žadonila otce o pomoc. V celém sále se při pohledu na dvojici zastavil svět

Don si dá na hlavu klobouk a nejprve Shannon zatančí moderní tanec, který si nacvičil společně s jeho dvěma syny z prvního manželství. Všichni se smějí, tleskají a dobře se baví. Pak však atmosféra trošku ztěžkne. Don totiž odloží sako a na košili si natáhne bíle tričko. K Shannon je otočený zády a na zadní straně trička si tak může přečíst: „Smím prosit?“

Když se Don otočí, všem dojde, o co tu jde. Na přední straně je fotografie Shannonina otce. Té se nahrnou slzy do očí, vstane ze židle a začne s Donem tancovat. Krátká dojemná vzpomínka je přerušena vtipnou písní. Don nechtěl Shannon zase tolik rozesmutnit, ale věděl, že je potřeba zesnulého tatínka připomenout. Ve videu níže se můžete podívat na tento dojemný okamžik.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]