Ženich řekl nevěstě při obřadu rázné „Ne!“, důvod byl záhy odhalen. Všem došla slova

Fotografie: epsos.de / Creative Commons / Attribution 2.0

Ženich měl pro svoji nevěstu připravené takové překvapení, na které do konce života nezapomene. To byste nechtěli zažít.

Svatba je věc, na kterou musí být dva lidé opravdu připraveni. Při obřadu si totiž slibují věrnost a před ostatními ještě slíbí, že spolu budou žít v manželství. Poté se samozřejmě očekává, že si oba partneři řeknou své „Ano“, a tímto slovíčkem svoje sliby vlastně zpečetí. Tento muž měl ale v plánu, že svoji milovanou nevěstu trošku překvapí. A to se mu tedy opravdu podařilo.

Všem došla slova

Paul a Wendy měli od začátku velmi zvláštní vztah a vybudovali si kolem sebe krásný nový život. Paul věděl, že si ji jednoho dne vezme za manželku, protože pro něj byla vším. Když konečně přišel den jejich svatby, byla Wendy opravdu nádherná. Při obřadu jasně odpověděla své „Ano“ na otázku, zda chce s Paulem sdílet dobré a špatné dny, ale Paul přidušeným hlasem odpověděl „Ne“.

Bylo vidět, že se v Paulovi pere velké množství emocí a že toho chce opravdu hodně říct. To ticho, které po jeho slovíčku nastalo, by se dalo krájet a zpočátku ani Wendy nechápala, o co tady vlastně jde. Ale ani ve snu by ji nenapadlo, že by to Paul myslel vážně. A opravdu to tak nebylo. Paul měl totiž na srdci něco, co Wendy potřeboval říct. A bez její podpory a pomoci by to asi nikdy nezvládl.

Vyznal jí lásku

Po tom, co Paul řekl svoje „Ne“, se rozbrečel a až potom, co ho Wendy chytla za ruce, dokázal vysvětlit, proč to řekl. Prohlásil, že si nechce vzít za ženu jen svoji přítelkyni, ale také svoji nejlepší kamarádku, osobu, která mu rozumí nejvíce na světě, a především svoji spřízněnou duši. A také, že má velké štěstí, že toto všechno má právě ve Wendy. Zkrátka jí chtěl ještě vyznat lásku. Podívejte se sami. Dojemné, že?

Zdroj: AmoMama