96letý vdovec vytřel divákům zrak svými hravými tanečními pohyby. Něco takového ještě nikdo neviděl

Fotografie: Depositphotos

V životě platí jedno pravidlo, a to je to, že na věku nezáleží. Každý by se měl chovat podle toho, na kolik se cítí. Tento muž ve věku 96 let ukázal, že stále umí skvěle tančit.

Tanec patří do života mnoha lidí a pokud se mu někdo denně věnuje, moc dobře ví, že když s ním poté přestane, bude mu chybět. Pokud jste ještě doposud žádný tanec nevyzkoušeli, můžete se přihlásit na nějaké kurzy nebo si nastudovat pohyby podle videí na internetu. Pokud vás to začne bavit, možná se stanete odborníkem jako tento senior, který ve vysokém věku stále tančí krásně.

Tancem lze vyjádřit mnoho emocí

Pokud budete sledovat některé tanečníky, můžete si všimnout, že tak vyjadřují své životní příběhy nebo emoce, které zrovna prožívají. Když jejich tanec doplní ještě hudba, jedná se velice často o skvělou kombinaci a vznikne úžasné vystoupení. Podobné číslo si nacvičila i profesionální tanečnice, jež si za partnera vybrala muže, kterému je 96 let.

Učitelka tance zveřejnila video na sociálních sítích

V dnešní době mnoho lidí zveřejňuje videa na sociálních sítích a stejně tak to dělá i profesionální tanečnice a učitelka tance Liya Kazbekova. Tentokrát se ale nejednalo o video z nějakého vystoupení, taneční soutěže nebo něčeho podobného. Bylo to video z tanečního studia, kde měla za partnera seniora Toma, kterému je 96 let a který začal opět po mnoha letech tančit.

Tom přestal s tancem kvůli úmrtí manželky

Tom se přihlásil do kurzů této učitelky tance po několika letech, kdy s tancem přestal. Protože mu umřela žena, neměl s kým tančit, a navíc dlouho truchlil. Liya a Tom začali tančit a Liya poté velmi obdivovala, jak se Tom umí pohybovat a neztrácí rytmus. Zároveň byla velice ráda za to, že se Tom odhodlal naučit další taneční kroky a s tancem neskončil úplně.

Díky tomu, že se video na sociálních sítích stalo rychle populární, vidělo ho hodně lidí a také se pod ním začaly hromadit komentáře od sledujících. Velká část lidí obdivovala a zároveň nevěřila tomu, že Tomovi je opravdu 96 let a umí se stále pohybovat jako mladík. Hodně lidí si ho vzalo jako inspiraci a nechalo se jím motivovat, že i ve vyšším věku, se lidé mohou pohybovat.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*