Nevěsta svým chování při obřadu překvapila nejen ženicha. Její chování rozdělilo společnost na dva tábory

Fotografie: Pixabay

Svatba je vždy veselá a nádherná událost. Někdy je legrace více, než by si mohl kdokoli předem představit. Netradiční prosba jedné nevěsty všechny šokovala a rozdělila internet na dva tábory.

Video z této svatby je na internetu, protože tato žena požádala svého manžela o něco nového. Netradiční prosba se týkala posledního polibku pro bývalého partnera. A navíc přišla během samotného obřadu.

Neobvyklý požadavek uživatele internetu překvapil, šokoval a někteří neví, co si o tom mají myslet. Podívejme se na jejich příběh a můžete se sami rozhodnout, jaký si váš názor.

Překvapivý požadavek

Ve chvíli, kdy se tato budoucí nevěsta zeptá svého manžela, zda může naposledy políbit svého bývalého přítele, ženich její žádost přijme. Tento okamžik naštěstí někdo zachytil na svůj mobilní telefon, takže se na to mohli podívat lidé z celého světa. Na videu je vidět bývalého partnera kráčet k mladému manželskému páru. Potřásl si s nimi rukou a dokonce se objal se ženichem. Vše bylo velmi milé, plné lásky a přátelství. Takové vztahy s bývalými partnery bychom si nejspíš přáli všichni.

Objetí z minulosti do budoucnosti

Po zhlédnutí tohoto videa na TikTok reagovali uživatelé v komentářích na reakci manžela v šoku, když viděl manželku, jak objímá svého bývalého přítele. Někteří interpretovali, že manžel vypadá „raněný“. Poté bývalý partner nevěsty natáhl ruku k manželovi. Ten ho přitáhl k sobě, aby ho také objal. Mezitím byla žena stejně laskavá k jinému hostu svatby. Tyto obrázky se šířily internetem a byly zobrazeny více než 2,5 milionkrát. Měly sice velký úspěch, ale mezi lidmi rozhodně nebyly jednomyslné.

Fotografie: Freepik

Zatímco video bylo zhlédnuto milionkrát a vyvolalo reakce mnoha uživatelů, je velmi dojemné. Někteří litovali manžela, který si podle nich zaslouží lepší ženu.

U jednoho komentáře stojí: „Vidíte, že její manžel okamžitě sklopí oči, když vidí, jak jeho ženy objímá bývalého. Co si myslí rodina ženicha?“ Zatímco drtivá většina odsoudila jejich objetí, ostatní uživatelé byli mnohem tolerantnější.

Toto chování znamená, že si je jistý sám sebou

Zatímco mnozí jsou proti požadavku nevěsty, jiní jsou smířlivější, pokud jde o druhé, ale také o reakci ženicha. Někteří uživatelé internetu manželovi poblahopřáli, protože se nezlobil, nežárlil a vzal celou situaci v klidu. Naopak objal bývalého partnera. „Má velké srdce,“ hlásá jeden z komentářů. „Pokud to dovolí, znamená to, že si je jistý sám sebou,“ můžeme se také dočíst v komentářích.

Fotografie: Freepik

Bývalý partner: překážka nebo spojenec?

Zatímco někteří lidé jsou neústupní v tom, že o bývalých partnerech nechtějí ani slyšet, jiní jsou k tomu docela tolerantní. I když je každý vztah jedinečný, vidět ex jako hrozbu může být docela toxické, pokud je ex nedílnou součástí partnerského života a city jsou pryč. K tomu je nutná důvěra a komunikace, aby žárlivost v páru neměla místo.

Někteří lidé to však nemohou akceptovat a je důležité si definovat hranice již na začátku vztahu, aby nedošlo k žárlivosti nebo ranění citů toho druhého. Vše je o správné komunikaci.

Zdroj: UberAlles

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]