Noční můra všech svatebčanů. Tchyně se neudržela a pustila se do nevěsty takovým způsobem, že zkazila celý svatební den

Fotografie: Depositphotos

Nejkrásnější den v životě zkazila tchyně. Neudržela své emoce na uzdě, přerušila celý svatební obřad a postarala se o pořádný trapas.

Pokud už máte vlastní svatbu za sebou, jistě víte, kolik úsilí a času se věnuje tomu, aby byl svatební den dokonalý. Utratíte spousty peněz a jste ve stresu, aby se na nic nezapomnělo a vše klaplo na jedničku. Pak konečně nastane den D a zdá se, že vše šlape jako hodinky. Tak tomu bylo i v tomto případě – ovšem bohužel jenom do momentu, kdy se do probíhajícího obřadu vložila tchyně a učinila z celé svatby skutečně nezapomenutelný zážitek.

Nevěstin slib tchyni rozčílil

Sarah Ragsdale, sestra nevěsty, nedávno zveřejnila na TikToku záběry ze svatby své sestry. Pokud se na video podíváte, nejspíš se budete chytat za hlavu. Takový trapas na svatbě, to se opravdu hned tak nevidí. Událost se stala již před mnoha lety, a tak můžeme jen doufat, že emoce vychladly a tchyně se smířila s tím, že se o jejího syna stará někdo jiný než ona.

Video začíná záběrem na svatební dvojici, která si právě vyměňuje sliby. V Americe je to běžná součást svatebního obřadu. Ženich i nevěsta si jeden pro druhého připraví vlastní slib a navzájem si je říkají. Když nevěsta v závěru slibu pronese „miluji všechny tvoje nedostatky“, složí papír a láskyplně se na ženicha usměje.

Nevěsta žádá tchyni, ať svatbu opustí

V tuto chvíli vstupuje na scénu tchyně, která z první řady začne na nevěstu pokřikovat: „Nebudeš říkat, že můj syn má nedostatky.“ Nevěsta je sice zaskočená, ale je evidentní, že ty dvě mají dlouhodobější problém. Svatebčané se nejdříve snaží situaci zahladit smíchem, to se však moc nedaří. Je jasné, že atmosféra houstne.

Fotografie: Freepik

Nevěsta reaguje: „Nezničíš mi moji svatbu. Každý má své chyby a já ho miluji. Teď můžeš odejít.“ Tchyně opáčí, že nikam odcházet nebude a že za šaty, které má na sobě, zaplatila ona. Nevěsta se neudrží a vykročí směrem k tchyni a znovu jí řekne, ať odejde. Ke tchyni přistupují i další svatebčané a snaží se ji uklidnit. Ona si trvá na svém, ze svatby neodejde a pokud ji někdo bude nutit, nechá je zatknout.

Ženich se nevěsty zastane

V druhém krátkém videu se pak do situace vloží i ženich, když své matce řekne: „Vidíš, sama máš také chyby. Nevíš, jak se chová dospělý člověk.Jedna ze svatebčanek tchyni vysvětluje, že tento den není o ní. Nevěsta ženicha miluje a ona by se s tím měla smířit. Záběr končí tím, že nevěsta drží ženicha za ruce a šeptá mu: „Je to náš den, zapomeňme na ni.“

Později po obřadu se tchyně údajně ještě několikrát projevila. To už ale kamera nezachytila. Podle Sarah jde o ten typ tchyně, která má pocit, že jí nevěsta odvádí syna. Prý její sestru neměla nikdy ráda a na svatbě pak tato nenávist dost nevybíravě vystoupila na povrch. Nic já to ale platné nebylo. Pár žije již několik let ve spokojeném manželství a nedávno se jim narodilo nádherné miminko.

Zdroj: Shareably

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]