Blízcí novomanželů dostali po svatbě dopis, který jim vehnal slzy do očí. Tohle nikdo nečekal

Fotografie: Depositphotos

Neobvyklý příběh nedávno popsal jeden z hostů pozvaných na svatbu přátel. Z blíže neurčených důvodů se nemohl dostavit, pak mu ale přišel nečekaný dopis.

Svatba je krásný a důležitý okamžik, který však bývá také velmi stresující a nákladný, což platí jak pro nevěstu a ženicha, tak pro pozvané hosty. V těchto situacích často vychází najevo pravá povaha lidí. A následující příběh je toho dobrým příkladem. Nějaký čas po svatebním obřadu, jehož se muž nakonec nezúčastnil, mu přišel dopis, ve kterém ho svatebčané žádali, aby zaplatil místo, které pro něj bylo rezervováno.

Dopisem byl znepokojen, podělil se na sociálních sítích

Doug Simmons a Debra McGee se rozhodli vzít na Jamajce. Obřad musel být nádherný, ale někteří lidé, kteří předtím potvrdili svou účast, se nakonec nedostavili. Nějaký čas po obřadu dostali tito hosté dopisy od novomanželů, jejichž obsah je šokoval. Podle webu Goniec byla uvnitř dopisu faktura na částku v přepočtu přibližně 4 641 českých korun.

Jeden z „šťastlivců“, kteří tento dopis obdrželi, sdílel jeho fotografii a obsah na Twitteru. Tento neobvyklý krok vzbudil vlnu emocí a názorů na internetu. Přitom se nejedná o ojedinělý případ, ke stejnému přístupu se uchýlil pár z příběhu, jak uvedl deník Webniusy. Novomanželé měli s chystáním finanční náklady, proto žádali kompenzaci.

Pohádkovou svatbu zničila tchyně svým sobeckým chováním. Blízcí při obřadu nevěřili svým očím

Finanční náhrada je oprávněná, s jejich přítomností se počítalo

Novomanželé v dopise vysvětlili, že částka odpovídá nákladům na rezervované místo a stravu, které byly připraveny pro hosty, kteří se nakonec nedostavili. „Byli jsme velmi zklamáni, že jste se nezúčastnili naší svatby, zvláště když jste svou účast potvrdili. Vaše místo bylo zaplaceno předem, a proto vás žádáme o úhradu této částky,“ stálo v dopise.

Tento neobvyklý přístup vyvolal na internetu smíšené reakce. Někteří lidé novomanžele podporují a souhlasí s tím, že hosté měli informovat o své neúčasti včas, aby se předešlo zbytečným nákladům. Jiní zase tvrdí, že zasílání faktur není vhodné a že se takové situace mají řešit jinak. Na SvětěKreativity jsme také psali o nevydařené svatbě, kdy ženicha přímo od oltáře odvedla policie.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*