Pohádkovou svatbu zničila tchyně svým sobeckým chováním. Blízcí při obřadu nevěřili svým očím

Fotografie: Pexels

Tato tchyně se jednoduše nedokázala smířit s tím, že její syn spojuje svůj život s jinou ženou. Neuvěříte, co snaše prováděla ve svatební den.

O tchyních už se navykládalo mnoho vtipů. I když řada žen si na své tchyně nemůže stěžovat, přesto se najdou rodiny, ve kterých je tento příbuzenský vztah opravdu komplikovaný. Web Goniec upozornil na zpověď jedné mladé ženy, u níž je jasné, že to se svou tchyní mít lehké opravdu nebude. Ani jejich svatba jí totiž nebyla svatá.

Začalo to už při samotném obřadu

„Také vám vaše tchyně zkazila svatební den? Ta moje ano!“ začíná svoji zpověď nevěsta Stasia na svém tiktokovém účtu. Líčí, jak se matka jejího nastávajícího nedokázala na svatbě udržet a vícekrát nevhodně přerušila jejich svatbu. Nejprve to bylo už při samotném obřadu, kdy se právě chystali říci si své sliby. Tchyně sedící v první řadě se zvedla a šla svému synovi podat kapesníček.

„Z videa to tak možná nevypadá, ale byl uprostřed věty a vyznával mi lásku. Je to dospělý muž a nepotřeboval, aby mu podala papírový kapesník, a tím přerušila jeho sliby,“ líčí Stasia. Další nevhodný moment nastal ve chvíli, kdy si novomanželé užívali na parketu svůj první tanec. V tuto chvíli obvykle tancuje jen ženich s nevěstou a ostatní hosté je sledují. Stasia se s manželem začala také líbat a to její tchyni nejspíš zvedlo ze židle. Nakráčela na parket a zaklepala Stasii na rameno. S úsměvem ji naznačila rukou, aby jí jejího syna vrátila.

Polovina svatebčanů byla vzteky bez sebe. Tato žádost ženicha a nevěsty rozdělila blízké na 2 tábory

Prozradila hostům jejich tajemství

Naštěstí ji syn i ona ignorovali a otočili se od ní pryč. Tchyně se tak musela potupně vrátit ke stolu. Tady jí Stasiin otec vysvětlil, že není vhodné, aby se takhle vměšovala mezi novomanžele. Tchyně se však i nadále projevovala jako malé dítě, bez špetky empatie a taktu. Jako třešničku na dortu pak přítomným hostům oznámila, že je Stasia těhotná, aniž by se předtím obtěžovala zeptat, jestli takovou věc může někomu dalšímu vůbec sdělovat.

@stasiasvcks♬ original sound – sitting in ur favorite chair

Ani po skončení svatebního veselí však nebyl klid. Tchyně se urazila, že se novomanželé rozhodli strávit svatební noc v hotelu a ne u ní doma na gauči v obývacím pokoji. Podle toho, jak se chovala na svatbě, by toho ze svatební noci u ní doma asi mnoho neměli. Zdá se, že Stasia zdaleka není jediná, které tchyně zničila svatbu. Na SvětěKreativity se můžete podívat na video, kde se tchyně pustila do nevěsty ještě před oltářem.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*