Nevěsta si místo svatebního slibu pro ženicha přichystala skandální odhalení jeho nevěry. Na tento den budou všichni ještě dlouho vzpomínat

Fotografie: Freepik

Většina nevěrníků si myslí, že je nikdy nechytí, ale jedno je jisté: dříve či později pravda vždy vyjde najevo, jako v případě tohoto nevěrného snoubence.

Pojem podvádění je relativní a pro každého člověka specifický. Někteří jsou přesvědčeni, že myslet na někoho jiného při vaření, sledování filmu nebo milování s partnerem je nevěra. Jiní nevidí nic špatného na tom, když jejich partner letmo flirtuje s někým jiným, pokud to není opravdové. Faktem ale je, že když jsme ve vztahu, jde o to, aby byl exkluzivní, zvláště když si slibujeme, že spolu budeme do konce života.

Začátek konce

Teprve v předvečer svého svatebního dne dostala tato mladá nevěsta textové zprávy s obrazovými důkazy o nevěře muže, s nímž se chystala sdílet svůj život. A přestože byla rozrušená a ponížená poté, co si přečetla, co si její snoubenec vyměňoval se svou milenkou, mladá žena se nehodlala tak snadno vzdát. A to, co chtěla říct, mnohé brzy šokovalo!

Fotografie: Freepik

Svatební sliby jako žádné jiné

Když nadešel velký den, nevěsta měla vše promyšlené a připravené k realizaci. Jaký byl její cíl? Ponížit svého snoubence před všemi jejich příbuznými, přáteli a rodinou. A to v den jejich svatby! Nevěsta zvolila velmi netradiční způsob. Když její snoubenec přečetl manželské sliby, které si speciálně pro svůj svatební den sepsal, snoubenka začala číst nemravné vzkazy, které posílal své milence.

Fotografie: Pixabay

Nevěsta četla například: „Tolik mi chybíš, že nemůžu přestat myslet na to, že mám nutkání se s tebou milovat… Nikdy předtím jsem s nikým jiným nezažil takové spojení.“ To bylo pouze pár zpráv, které snoubenec poslal své milence. Dokonce ji srovnával se svou „budoucí ženou“, která prý nebyla tak dobrá v posteli. Nevěsta se pomstila velmi elegantním způsobem a i po odchodu svého snoubence z obřadu se snažila pokračovat v oslavě a zábavě.

Prevence nevěry v páru

Příčinou nevěry se může stát určitá rutina, která se v páru ustálí. Monotónnost je časovaná bomba, které se lze vždy vyhnout jednoduchým přijetím několika snadných každodenních gest vůči partnerovi. Toho můžete dosáhnout následujícími způsoby:

Fotografie: Freepik

1. Nikdy neusínejte naštvaní

To je jedno ze zlatých pravidel! Bez ohledu na to, jaký problém nebo nedorozumění jste večer měli, je třeba před spaním spolu komunikovat a usmířit se. Spaní zády k sobě by nemělo být správným řešením.

Fotografie: Freepik

2. Najděte si čas jen pro sebe

Mezi pracovními a profesními závazky je někdy těžké najít si čas pro sebe. Abyste však udrželi svůj vztah při životě, měli byste se snažit uvolnit si nějaký čas na to, abyste mohli s partnerem něco podniknout, zajít si na jídlo, do kina nebo jen tak pobýt doma. Udělat si čas na svůj vztah je důležité!

3. Dejte svému sexuálnímu životu nový impuls

Nestačí se s partnerem milovat, jako by to bylo pouhé břemeno, povinnost. Musí to být především chvíle potěšení a něhy. Musíte navázat otevřenou komunikaci na toto téma, abyste zjistili, co dělá toho druhého šťastným. Dělejte věci správně a především s láskou!

Fotografie: Freepik

4. Zachovejte každodenní drobné doteky

Díky rutině nepřijdete o ranní polibky a večerní mazlení. Pokračujte ve vzájemném překvapování drobnými každodenními gesty. Nemusí to znamenat drahou večeři nebo zlaté šperky, ale třeba jen mazlení, tanec uprostřed obývacího pokoje a mnoho dalších jednoduchých věcí.

5. Najděte si jiné věci, na které se můžete zaměřit

Učinit z vašeho vztahu prioritu je v pořádku, ale nedovolte, aby se z něj stala posedlost. Například samostatné přátelství vám umožní načerpat nové síly a posílit vztah s partnerem.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]