Obdržela pozvánku na svatbu své sestřenice. Požadavek budoucích novomanželů ji ale velmi zaskočil

svatební ozná
Fotografie: Pexels

Svatba je bezesporu radostnou událostí a každý, kdo je na ni pozván se velmi těší. Některé požadavky novomanželů ale mohou hosty překvapit.

A právě o takový příběh se na svém profilu podělila mladá žena. Jednoho dne u sebe doma objevila pozvánku na svatbu své sestřenice. Ta tuto událost se velmi těšila a byla ráda, že může být součástí tohoto dne. Kromě obvyklých informací byl na pozvánce ale také požadavek, který ji velmi zaskočil. V první chvíli dokonce uvažovala nad tím, že se na obřad nakonec nedostaví.

Požadavek novomanželů byl jasný a stručný

Na pozvánce bylo uvedeno nejen místo, kde se obřad bude konat, ale také datum a čas, kdy se mají hosté dostavit. K samotnému obřadu mělo dojít v prostorách kostela a následovat měla hostina. Kromě těchto informací ale byla pozvánka obohacena také o nápis s prosbou. Tam novomanželé sdělovali, že by si moc přáli, aby se na jejich svatbě nekouřilo.

Toto přání se vztahovalo nejen na samotný obřad, ale i na následnou hostinu. A takováto prosba jednu z účastnic velmi zaskočila. Požadavek, který mladý pár na své hosty má, je podle jejího názoru velice přehnaný a neslušný. Poté, co pozvánku zveřejnila na svém profilu, uvedla také to, že chvíli uvažovala nad tím, že by se svatby nezúčastnila.

Pozitivního ohlasu se od svých přátel nedočkala

Asi ani ve snu by mladou dívku nenapadlo, že její postoj i chování bude mít naprosto opačný efekt. U fotografie s jejím komentářem se během chvíle objevila rozsáhlá debata jejích internetových přátel. A i přesto, že by člověk od přátel čekal spíše podporu, v tomto případě to bylo naopak. Na mladou ženu se strhla velká kritika.

svatba pozvánka
Fotografie: Pexels

Dětem vstup zakázán. Nevěsta rozeslala kontroverzní svatební oznámení

Komentující, kteří její příspěvek viděli, rozhodně nevyjádřili souhlas s jejím chováním. Naopak, jedná se podle nich o slavnostní den její sestřenice a ona má plné právo na to, něco takového požadovat. Některým z nich dokonce přijde samo o sobě nevhodné v prostorách kostela kouřit, takže jim tento požadavek přijde naprosto logický. Podle většiny komentářů je kouření neslušný zlozvyk a na takovou slavnostní událost se naprosto nehodí.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*