Tato skvělá gymnastka během několika vteřin vytře zrak nejen celému publiku, ale také porotě

Fotografie: Depositphotos

Tato skvělá gymnastka na světové soutěži všem ukázala, že to co dělá, umí opravdu skvěle. Podívejte se na její vystoupení.

Katelyn Ohashi je skvělá gymnastka, která je známá především tím, že umí z místa udělat salto a celkově dělat samé krkolomné skoky. U toho vypadá, že si to opravdu užívá. Proto není divu, že se brzy stala světově proslulou a účastní se různých světových soutěží, které jednu za druhou vyhrává. Na toto její vystoupení se rozhodně musíte podívat.

Trénuje už velmi dlouho

Gymnastika je sport, který je opravdu velmi náročný a ne každý člověk by ho zvládnul dělat. Katelyn Ohashi moc dobře ví, o čem je řeč. Už jako dvanáctiletá debutovala na národní gymnastické scéně na juniorské olympiádě v roce 2009. Její zábavné, energické a poutavé vystupování vedlo mnohé k tomu, aby se do ní a především do tohoto sportu zamilovali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený katelyn ohashi (@katelyn_ohashi)

Jen málokdo ale ví, že ji to stálo opravdu hodně úsilí a tvrdé práce. Ze začátku to pro ni nebylo vůbec jednoduché, ale nyní už se při svém vystupování vždy usmívá. A všichni jsou z ní naprosto nadšení, protože je vidět, že si svoje vystoupení užívá a opravdu ji to baví. A na této soutěži všem dokázala, že první místo si vážně zaslouží.

Video má mnoho zhlédnutí

Katelyn je vynikající gymnastka, která je také velmi odvážná. Na melodii písničky „I want you back“ ukazuje, jak perfektní choreografii má připravenou. Katelyn Ohashi se stala známou po celém světě v roce 2019 poté, co jí porota na jedné soutěži dala krásných 10 bodů. Video z této soutěže se stalo velmi populárním a bylo zhlédnuto již více než 200 milionkrát.

Zdroj: Onlinenytt