Její tanec vypadá dokonale. A to jí jsou pouhé 4 roky

Tanec je hrozný, když ho neumíte a naopak krásný, když ho ovládáte. Třeba tak, jako tato teprve 4letá dívenka. Ta jasně ukazuje, že je jedno, kolik je vám let. Důležité je, že vás něco baví, že máte talent a také že pravidelně trénujete. Jedině díky tomu můžete lidem předvést něco, co ještě neviděli.

Vystoupení na soutěži

Malá, teprve čtyřletá Ella byla jednou z účastnic taneční soutěže s názvem Rainbow National Dance. Jde o celkem prestižní soutěž, na které se představují jenom ti nejlepší, kteří tanec skutečně ovládají. A jak je na této slečně vidět, věk rozhodně nemusí hrát žádnou roli. I když porota a také publikum měla po jejím příchodu obavy, zda to bude stát za to, po jejím vystoupení bylo všem jasné, že šlo o nejlepší číslo dne.

Soutěž vyhrála

Že byl její tance skutečně dokonalý to svědčí nejenom velký potlesk v celém sále. Svědčí o tom také bodové hodnocení porotců. Nikdo z dalších vystupujících nedostal vyšší známky, což znamenalo jediné. Tanec této dívenky byl nejlepší a ona vyhrála první místo. To pouze potvrzuje její kvality, které nejsou dány jenom talentem, ale i tréninkem. Bez toho by to prostě nešlo.

Rodiče ji podporují

Vlastně to jsou právě oni, kdo má nemalý podíl na tom, že dívenka mohla ukázat svůj talent. Podle jejich rodičů jí tanec bavil už od chvíle, kdy začala chodit. Později se proto rozhodli, že budou její talent rozvíjet, a tak ji přihlásili na taneční lekce. Když se jí ujal profesionál, posunulo jí to o ohromný kus dopředu. A je jasné, že za pár let to bude ještě lepší.

Podívejte se na její umění

Chcete se na vlastní oči přesvědčit, že tato čtyřletá dívenka má opravdu velký talent? Není nic jednoduššího než se na její vystoupení podívat. Celé bylo natočeno a nutno říci, že i takto ze záznamu je rozhodně o co stát. Málokdo se jí dokáže vyrovnat, což vítězství v Rainbow National Dance jenom potvrdilo.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]