Roční dítě si sedlo ke klavíru, aniž by kdokoliv tušil, co bude následovat. Jeho talent ohromil internet

Fotografie: Depositphotos

Velkou pozornost na internetu vzbuzuje tento malý klavírista, který už v jednom roce projevuje naprosto mimořádné nadání pro hru na klavír.

Představte si, co by asi průměrné roční dítě dělalo, pokud byste je posadili ke klavíru. Pak tuto představu porovnejte s videem níže. Nebudete věřit, jak je něco takového možné. Deník SosialNytt upozornil na malého génia, z kterého možná roste druhý Mozart. Jeho rodiče jej v rozvoji maximálně podporují a nikdo si ani neumí představit, jak bude hrát za pár let, když už v roce předvádí takové neuvěřitelné nadání.

Snaží se vytvořit libozvučnou melodii

Gavriil Scherbenko je teprve dvouletý chlapeček, ale už teď si získal velkou popularitu na internetu. Projevuje totiž neuvěřitelné nadání pro hru na klavír. Ačkoliv pochází z rodiny vynikajících muzikantů, ani tak není obvyklé, aby tak malé dítě dokázalo to, co on. Zatímco většina dětí by zkoušela jen náhodně mačkat klávesy, Gavriil se skutečně snaží hrát na piano tak, aby vytvořil melodii.

Ve videu níže se můžete podívat na záznam z doby, kdy mu byl pouhý jeden rok. Už tady používá ke stisku kláves tři prsty a druhou rukou se doprovází. Neuvěřitelný je také jeho soustředěný výraz. Klavír ho naprosto fascinuje a vypadá, jako by věděl, co přesně na něj chce zahrát. Zatím je to jen zkoušení a osahávání kláves, přesto i laik pochopí, že toto dítě je opravdu geniální.

Kolem 8leté dívky u klavíru na nádraží se shromáždily stovky lidí. Nic podobného jste ještě neviděli

Všichni jsou zvědaví, co předvede za pár let

Jeho rodiče se pravidelně na svém youtubovém kanále dělí o jeho pokroky ve hře. Každý tak může v přímém přenosu sledovat vývoj tohoto nesmírně talentovaného chlapce. Pokud mu láska ke hře vydrží, pak se má svět skutečně na co těšit. Jen těžko si představovat, co bude předvádět za pár let. Nic z toho by se však nestalo, pokud by mu jeho rodiče nevytvořili podnětné prostředí.

Každé dítě oplývá nějakým talentem. Pokud se rodičům povede ho rozpoznat a v této činnosti ho podporují, dítě je schopné do sebe nasát informace a dovednosti jako opravdová houba. V tomto případě se to povedlo a všichni jsou nesmírně zvědaví, kam až bude sahat talent tohoto malého hudebníka. Na SvětěKreativity se můžete podívat na jiný velký talent. Kolem 8leté dívky u klavíru na nádraží se shromáždily stovky lidí. Nic podobného jste ještě neviděli.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*