Adoptovaný pes překvapil majitele svým hudebním nadáním

Tento pes se měl stát novým rodinným mazlíčkem. Rodina pro něho vyrazila do útulku, kde je zaujal nejvíce. V té době ale netušili, že tento mazlíček je zcela výjimečný. To se projevilo už za pár dní. I když je vlastnosti jejich psa zajímavě překvapili, rozhodně si z nich nedělali velkou hlavu. Právě naopak.

Pes, který má talent

Myslíte si, že pes se dokáže jenom mazlit, že dokáže hlídat, nebo že si hraje a odpočívá? A nic více už neumí? Vyvedeme vás z omylu. Společně se podíváme na to, že takový pes toho dokáže mnohem více. Tedy alespoň tento, který má skrytý talent. A to hudební. Pokud si ťukáte na čelo a říkáte si, že to není možné, tak vás majitelé tohoto pejska jasně přesvědčí o opaku.

Hra na klavír

Rodina při adopci pejska netušila, jakého výjimečného tvora si domů vezme. Pes se několik prvních dní choval zcela běžně. Spíše se snažil zorientovat v novém terénu a také došlo na postupné získávání důvěry. Když se po několika dnech rozkoukal a zjistil, že se u této rodiny bude mít dobře, pustil se do prozkoumávání interiéru. A zde objevil klavír. A protože byl otevřený, tak neváhal a začal na něho hrát.

Majitelé vše natočili

Tento pes je rozhodně výjimečný, jelikož má skvělý hudební talent. To proto, že na klavír umí nejenom hrát, ale zároveň umí i zpívat. Kdo nevěří, může se podívat na video, které bylo natočeno majiteli a během krátké doby se stalo hitem internetu.

Někteří video se zájmem komentovali v tom smyslu, že pes hraje a zpívá dokonce lépe, než oni.

Adoptovaný psík tak své majitele nejednou pobavil. Pokud mají zájem o zábavu a jedinečné hudební vystoupení, stačí nechat klavír otevřený. Pes k němu přijde, položí své tlapky na správná místa a začne hrát. K tomu se přidá i zpěv v podobě netradičního vytí. Posuďte sami, zda si tento pejsek zaslouží pozornost. Za nás pro svůj talent stoprocentně ano.

Fotografie: Buddy Mercury

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]