Školní sbor si připravil vlastní zpracování té nejtěžší písně. Jejich výkon všem nahnal husí kůži

Fotografie: Depositphotos

Australský školní sbor zveřejnil na internetu klip, kde zpívá světově známou skladbu Bohemian Rhapsody od kapely Queen. Při poslechu vám bude běhat mráz po zádech.

Spousta světově známých písní se dočkala nejrůznějších zpracování. Některé se povedly více, jiné méně, některé byly dokonce lepší než originál. Tentokrát si můžete poslechnout všemi tolik oblíbenou skladbu Bohemian Rhapsody od kapely Queen v podání sboru The Frensham Madrigals. Zaručeně vám naskočí husí kůže po celém těle.

Magická verze světoznámé písně

Tento školní sbor dokázal něco neuvěřitelného, jak uvádí web Podaj. Představil magickou verzi písně od kapely Queen Bohemian Rhapsody, kterou frontman skupiny Freddie Mercury napsal jako operní mistrovské dílo na konci 60. let. Když pracoval na svém tajném projektu, všichni s napětím očekávali, jaký bude výsledek. Moc šancí na úspěch skladbě nedávali, když zjistili, že by měla být částečně operou a částečně rockovou baladou. Jenže se mýlili. Hraje se dodnes a dočkala se mnoha cover verzí.

Andělské hlasy studentek ze školního sboru

Jednou z nich je i předělávka v podání školního pěveckého sboru několika studentek, The Frensham Madrigals. V níže uvedeném videu z kanálu Kate Lee na platformě YouTube si můžete poslechnout celou verzi tohoto krásného kusu. Slyšet můžete andělské hlasy Charlotte Nicholls a Katie Lee.

Vystoupení

Porotci si mysleli, že se stali obětí nějakého žertu. Po 15 sekundách všichni tanečníkům tleskali

Australský sbor již obdržel spoustu ocenění, ale nyní si získal skutečnou slávu díky zpracování písně Bohemian Rhapsody, na kterou si kvůli její náročnosti jen tak někdo netroufne. Ovšem dívky se toho rozhodně nebály a dobře udělaly. O jejich úspěchu svědčí už jen počet zhlédnutí klipu na YouTube a také obdivující komentáře.

Spousta uživatelů internetu uvádí, že jim naskočila husí kůže po celém těle, když poslouchali tuto verzi známé skladby. Už teď se všichni těší na zpracování dalších oblíbených písní. O dalších povedených verzích známých písní jsme již psali na SvětěKreativity. Tento zkušený kytarista uspěl se skladbou od Louise Armstronga.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*