Porotci si mysleli, že se stali obětí nějakého žertu. Po 15 sekundách všichni tanečníkům tleskali

Vystoupení
Fotografie: Pexels

V 18. edici oblíbené americké talentové show se objevilo něco, co i porotcům dokázalo vyrazit dech. I přesto, že soutěž již několik let běží, i nadále se do ní hlásí talentovaní lidé.

Umělci stále mají schopnost překvapit diváky svou originalitou a předvést něco úplně nového. Důkazem toho je taneční skupina, která se nedávno v talentové show objevila. Jedná se o jeden z nezapomenutelných momentů a vystoupení celé série. Tanečníci dokázali ohromit nejen na castingu, ale také v živém vystoupení.

Synchronizace neuvěřitelného množství talentovaných lidí

Jedním z nezapomenutelných momentů v pořadu America’s Got Talent bylo vystoupení francouzské taneční skupiny Murmuration. Již na castingu tato skupina ukázala, jakým způsobem může 65 lidí doslova hypnotizovat publikum. Jejich úroveň synchronizace dosáhla téměř neuvěřitelné dokonalosti, což se podle webu Podaj stalo milníkem v historii pořadu.

Jejich vystoupení se dostalo také na streamovací síť YouTube, kde během chvíle získalo téměř 2 miliony zhlédnutí. Kromě toho ale bylo odměněno bouřlivým potleskem a přímým postupem do finále. Zde tanečníci ukázali, že mají ještě více v zásobě. Jejich živé vystoupení bylo tak intenzivní a emotivní, že slova nedokáží přesně vyjádřit jeho sílu a účinek.

Skupina 5 mužů působila, jako kdyby výstup ani nebrala vážně. Svým výkonem očarovali celý sál

Jejich jméno odkazuje na fenomén hejna ptáků

Murmuration je název francouzské taneční skupiny, která se proslavila svou schopností synchronizovaného pohybu a inovativními vystoupeními. Skupina je známá svými hypnotickými a vizuálně poutavými choreografiemi, které často využívají velký počet tanečníků. Jméno skupiny je inspirováno ptáky, kteří létají v synchronizovaných vzorech na obloze, což symbolizuje harmonii a jednotu ve skupině.

Skupina si vydobyla světovou reputaci díky svému unikátnímu přístupu k tanečnímu umění. Jejich taneční umělecká díla oslovují diváky po celém světě. Díky svému ohromujícímu talentu a schopnosti spojit techniku s emocemi se Murmuration stala neodmyslitelnou součástí světové taneční scény. Nejedná se o jedinou taneční skupinu, kterou jsme čtenářům deníku SvětKreativity představili. Nedávno jsme psali o skupině žen tančících na kolečkových bruslích.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*