Holčička tvrdě dřela, aby v 6 letech předvedla perfektní krasobruslařskou sestavu. Nikdo doposud nic podobného nezvládl

Fotografie: XTRAICE Ecological ice / Creative Commons / Attribution 2.0

Nejenže je talentovaná, ale je vidět, že je to prostě šťastné dítě, a to je nakažlivé. Tato holčička se na ledě pohybuje již několik let, což je působivé, protože je jí teprve šest let.

Malá holčička bruslila několik let a v pouhých 6 letech se stala jednou z nejlepších bruslařů. Dívčina maminka občas nahrává některé její sestavy na svůj vlastní kanál na YouTube spolu s dalšími rodinnými videi. Jedno vystoupení si však na této platformě získalo velkou pozornost diváků. Bylo to její vystoupení Unicorn on Ice (Jednorožec na ledě), na otevřeném mistrovství La Jolla 2019, kdy vystupovala v kostýmu jednorožce. Od doby, kdy bylo video nahráno, získalo neuvěřitelných 2,1 milionů zhlédnutí.

Holčička tvrdě dřela

Malé Madison Rapkine je ve videu teprve 6 let, ale už teď má na jevišti (nebo na ledě) pořádnou fazónu. S propracovaným kostýmem a rekvizitou jednorožce, širokým úsměvem a působivými dovednostmi klouže po jevišti a rozkošně synchronizuje rty na dvě různé písně. Její maminka v popisku popsala celou událost:

„Nejšťastnější malý jednorožec si užívá na ledě… Vážně, nemůžu se nabažit té radosti a úsměvů během celého programu. Madison si za tuto událost vysloužila první místo – tvrdě pracovala na synchronizaci rtů a mimice a tato tvrdá práce se jí vyplácí! Hudba pro tento program zní ‚We’re All  Made of Stars‘ z filmu Hledá se Země Nezemě a ‚D.R.E.A.M.‘ od Jojo Siwy.“

Madison si podmaňuje diváky

Umístění na prvním místě asi není žádným překvapením, protože Madison je členkou elitního losangeleského krasobruslařského klubu. Podle jejich webových stránek byl založen v roce 1933 a je bruslařskou institucí: „Klub je domovem více než 70 národních, světových a olympijských šampionů a je jedním z největších a nejvýznamnějších ve Spojených státech.“

Mladší bruslaři se mohou účastnit speciálních přehlídek, v nichž předvádějí charakterové nebo rekvizitní sestavy. Jedná se o poměrně odlehčené programy, které jsou hodnoceny spíše na základě uměleckého ztvárnění než technických detailů. K tomu, abyste předvedli dobrou show, však stále musíte být dobrými bruslaři – rekvizity a kostýmy za vás všechnu práci neudělají – a malá Madison svým divákům ukazuje, jak se to dělá.

Její flitrové body s jednorožcem, duhový cop a roh s blyštivými ozdobami jednoduše přitahují větší pozornost k jejím dobře provedeným otočkám, twirlingům a skokům. Pro ty, kteří se diví obřímu „pultu“, jejž vytáhla na led, slouží jako pozadí a zároveň skladiště pro další rekvizity, kterými umocňuje svou zábavnou sestavu. Vypadá to, že tato malá krasobruslařka to opravdu dotáhne daleko!

Zdroj: Madlyodd