Teprve devítiletá dívka si získala srdce všech porotců v pěvecké soutěži. Její vystoupení vešlo do historie

Fotografie: Depositphotos

Ve známé televizní pěvecké soutěži vystoupila mladá fanynka Celine Dion, která si ihned získala všechny porotce a sledující. Zazpívala totiž velmi známý hit.

Televizní show, jako je Amerika má talent, jsou velmi dobrým startovacím bodem mnoha nadějných a začínajících zpěváků. O této skutečnosti přesvědčila porotu v jednom z vysílání tato malá holčička jménem Celine Tam, která zazpívala celosvětový hit „My Heart Will Go On“. Tato píseň je totiž od její oblíbenkyně Celine Dion a díky videu, které najdete níže v tomto článku, můžete sami posoudit, kdo byl lepší.

Je nutné mít odvahu a nebát se vystoupit

Talentové soutěže jsou velmi oblíbenou kategorií televizních pořadů. Milují je totiž jak vystupující, tak i sledující. Pokud chce člověk, který si je jistý, že má nějaký určitý talent, prorazit a neví si rady, jak na to, může se přihlásit na konkurz a zkusit štěstí. Při nejlepším tento člověk získá potlesk a hlasy členů poroty, nebo bude muset sál opustit. Vždy je však nutné mít odvahu, jako tomu bylo v případě této malé holčičky.

Fotografie: Freepik

Možná již v budoucnu uslyšíme od Celine další písně, které mohou být tentokrát napsané její rukou. Mladých talentů je na světě spousta a jsou to právě talentové show, které dokážou člověka zviditelnit. Jestli to však je špatným či dobrým směrem si musí dotyčný rozhodnout sám. Pokud uvažujete o konkurzu i vy, rozhodně na nic nečekejte a plnou parou do toho!

Po úžasném zpěvu přišlo zlaté tlačítko

Tato devítiletá fanynka Celine Dion si získala srdce porotců i publika ihned poté, co se poprvé objevila na konkurzu. Zde totiž zazpívala slavnou píseň od své oblíbené zpěvačky nesoucí název „My Heart Will Go On“. Po velmi úspěšném představení pokračovala s dalším hitem „How Am I Supposed To Live Without You?“ od Michaela Boltona. Podívejte se na video níže a posuďte sami, jak velký má tato malá holčička jménem Celine Tam talent.

Na videu můžete vidět, že během zpěvu byl každý divák včetně poroty doslova unešený. Když Celine obdržela zasloužený Golden Buzzer, nikdo nebyl překvapený a všichni začali jásat a tleskat. Od zpěvu pomalých a smysluplných písní až po zpěv disneyovek předvedla tato malá dívka dokonalé představení a díky svému talentu nechala všechny beze slov. Nyní nezbývá nic jiného, než se těšit, co tato dívka nazpívá příště. Jisté však je, že je nyní její budoucí kariéra velmi dobře našlápnutá a je pouze na ní, jak s tímto břemenem naloží.

Zdroj: Youtube / Top 10 Talent

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]