14 vlčáků se řítilo na 5letou holčičku: Všem přítomným zatrnulo. Situace ze začátku nevypadala vůbec dobře

Fotografie: Depositphotos

Video, které naprosto smývá předsudky o velkých psech, zvláště německých ovčácích. Na záznamu můžete vidět jen čirou radost a záplavu roztomilosti.

Obecně platí, že čím větší pes, tím větší strach vzbuzuje. Němečtí ovčáci jsou především známí jako policejní psi, dobře vycvičení, aby vystopovali jakékoli nebezpečí a bránili nevinné. Z toho důvodu je mnoho lidí považuje za agresivní a nepřátelské. Proto si je také často nepořizují rodiny s dětmi, což je ale veliká škoda. Ovšem opak je pravdou.

Každý pes je přátelský a milující

Je to jako s dětmi. Každé z nich se rodí nevinné. Až výchova a vliv okolí začnou tvořit jejich osobnost. Stejné je to i se psy. Důležité je, jak se svému pejskovi věnujete, co ho učíte a kolik času s ním trávíte. Nerodí se s agresivitou, kterou psům přisuzujeme podle jejich velikosti. Každý pes je přátelský a milující, pokud ho takové vlastnosti jeho majitel naučí.

Důkazem toho jsou tito němečtí ovčáci, kteří si hrají s teprve 5letou holčičkou. Snad není nic roztomilejšího než sledovat dětskou radost a psí věrnost a něžnost vůči dětem. Na níže uvedeném videu můžete vidět celkem 14 německých ovčáků, kteří rozhodně nevykazují žádné známky agrese vůči dívce.

Batole se začalo plazit ke psovi. Nebezpečná situace se vyvinula směrem, který nikdo nečekal

Všichni se dobře baví

Po zhlédnutí videa rozhodně nepomyslíte na žádné nebezpečí. Nic takového. Naopak se budete usmívat a řeknete si, jak roztomilý je záznam, na který se právě díváte. Psi obklopují malou 5letou holčičku, jíž se od nich dostává pozornosti a ochrany. Všichni se dobře baví a v jejich hře není nic agresivního.

Zdroj: Megasvet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]