Reakce malé holčičky na svou novorozenou sestru dojala celý svět. Video ukazuje neuvěřitelnou sourozeneckou lásku

Fotografie: Freepik

Někteří lidé již mají malé děti a očekávají příchod dalšího člena na svět. V ten moment se ale obávají toho, jaké budou reakce ostatních dětí. V tomto případu to dopadlo nečekaně.

Na sociálních sítích jste mohli zahlédnout několik videí, na nichž je vidět, jak reagují starší sourozenci na své novorozené. Téměř všechny jsou velice roztomilé a některé lidi i dojímají. U každé rodiny je vcelku normální, že pokud čekají malé miminko a zároveň již doma mají jednoho potomka, tak se obávají prvotní reakce. Některé malé děti zpočátku žárlí, protože se rodiče již nebudou zajímat pouze o ně. Když pak ale vidí svého novorozeného bratříčka / sestřičku, tak je žárlivost většinou přejde.

Obavy rodičů jsou časté

Rodiny, které již mají doma malé děti a čekají další miminko se ve většině případů obávají reakcí svých dětí na novorozence. Často se trápí negativními myšlenkami na to, že jejich potomek nemusí nový přírůstek do rodiny přijmout. Nikdo však nedokáže předvídat, jaká situace nastane a jaké budou reakce ostatních dětí. Podobný případ se stal i jedné rodině, která byla nakonec velice překvapená a dojatá reakcí jejich malé dcery.

Fotografie: Pixabay

Malá holčička se stala sestrou

Holčičce jménem Molly Conley byly 2 roky, když se dozvěděla, že se stane za několik měsíců starší sestrou. Zpočátku netušila, co to znamená, ale brzy pochopila a měla z této zprávy velikou radost. Od té doby se neustále těšila na to, až svou sestru uvidí a bude se o ní moci starat. Devět měsíců čekala jen na to, až její maminka porodí. Doposud byla ona tou, která byla tou nejmenší slečnou v domě. Měla pouze staršího bratra, který se o ní staral již od jejího narození. Jejich rodiče doufali, že i ona projeví ochranářské pudy vůči své novorozené sestře.

Čekání jí přišlo nekonečné

Molly na svou sestru čekala každým dnem. Jednoho dne měla Molly narozeniny a byla jí uspořádána narozeninová oslava. Byla trochu zklamaná z toho, že její ještě nenarozená sestra tuto oslavu zmeškala. Její maminka jí utišila a slíbila jí, že svou sestru brzy uvidí. Také jí řekla, že ještě bude hodně narozeninových oslav, na nichž už bude moci být se svou sestrou.

Fotografie: Unsplash

Nastal čas setkání

Nastal den, kdy její maminka porodila a Molly se velice těšila do porodnice, aby se mohla poprvé setkat se svou sestrou. Jakmile ji uviděla, okamžitě se jí na tváři objevil obrovský úsměv a vypadalo, jako když září štěstím. Dokonce si ji mohla na několik vteřin pochovat pod dohledem své maminky. Malá Molly své malé sestře pošeptala, že se právě narodila a ona ji nikdy nenechá spadnout nebo odejít. Nakonec ji jemně políbila na čelo. Rodiče si mohli oddechnout, protože věděli, že nyní je vše v pořádku.

Zdroj: Facebook / Heather Chase

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]