Postarší farmářka překvapila porotu svým talentem. Nikdo nevěřil, že je tak dobrá

Fotografie: DianeSunshineCoast / Creative Commons / Attribution 2.0

V oblíbené soutěži X Factor se představila starší žena z farmy, jež se stará o hromadu zvířat. Porota ani diváci od ní nic nečekali, ale pak otevřela pusu.

Nejdříve porotu pobavila svým popisem farmy, na níž již několik let žije s mnoha zvířaty. Lidé se smáli, ale málokdo si myslel, že tato prostá žena něčím překvapí. Když se však rozezněly první tóny písně, kterou si vybrala, působila, jako by spíš byla profesionální zpěvačka. Na její úžasný výkon se můžete podívat dole ve videu.

Vyjmenovala všechna zvířata, která má na farmě

Jacqueline Faye, 53letá žena, jež pochází z Walesu, ale nyní žije na farmě v Oxfordshire, si sebou jako podporu přivedla dvě dcery a snachu. V porotě seděl obávaný Simon Cowell, Louis Tomlinson, Robbie Williams a jeho manželka Ayda Field. Už v úvodním medailonku Jacquelin vyjádřila svůj obdiv k Robbiemu. Řekla, že je to typ člověka, kterého by chtěla mít ve své rodině.

Když vstoupila na pódium drobnými opatrnými krůčky a nesměle zamávala divákům, vyloudila tak úsměv na tváři porotců. Jejich výrazy svědčily o tom, že od postarší dámy nic nečekají. Jaqueline se představila a začala vyjmenovávat všechna zvířata, která žijí na její farmě. Zmínila i dva pávy, Chase a Davea, jimž věnovala své vystoupení.

Fotografie: Pexels

Nikoho nenechala na pochybách, že zpívat umí

K manželovi Bobbymu uvedla, že ji nemohl na soutěž doprovodit, protože se doma stará o zvířata. Pak už začala zpívat hit 60. let You Are My World. A po prvních tónech bylo jasné, že tato dáma zpívat rozhodně umí. Svým silným trénovaným hlasem ovládla celé pódium a publikum tleskalo již v půli písně. Nakonec si vysloužila ovace ve stoje, a to i od samotné poroty.

Její vystoupení trochu připomínalo příběh Susan Boyle, která několik let před ní naprosto ohromila porotu a později se z ní stala velmi oblíbená zpěvačka. Od poroty dostala pochvalné komentáře, ale nejvíce ji těšil ten od Robbieho: „Připomínáš mi všechno, co je skvělé na mé zemi. Přenášíš mě do bezpečí a laskavosti. Je na tobě něco opravdu speciálního.“

Zpěvu se věnuje, ale farmu si nechala

Jacqueline postoupila do dalšího kola a nakonec v soutěži skončila na krásném čtvrtém místě. Nutno dodat, že tato dáma zpívá většinu života, dokonce 14 let působila jako rezidentní zpěvačka na výletní lodi. Zpěvu se věnuje i v současnosti. Nedávno se svěřila s tím, jak momentálně žije, a zavzpomínala na tuto soutěž.

„Moje zkušenost s X Factorem byla něco, na co nikdy nezapomenu, a děkuji za všechny úžasné komentáře. Můj milovaný manžel, Bobby, zemřel na rakovinu. Píseň pro můj konkurz vybral on. Nebyl přítomen, protože se nejen staral o náš dobytek na farmě, ale rakovina u něho už podruhé udeřila. Kvůli smutku jsem ztratila schopnost zpívat téměř na rok. Ale dnes jsem zpátky na scéně. Snažím se zůstat pozitivní, abych uctila jeho památku. Děkuji Simonovi Cowellovi a celému skvělému týmu.“

Zdroj: Ongelooflijk