Tanec dvou tříletých dětí uchvátil všechny přítomné. Video doslova nutí lidi zírat s otevřenou pusou

Fotografie: Depositphotos

Jestliže rádi sledujete různá taneční vystoupení a umíte ocenit tanečníky, podívejte se i na tyto dvě malé děti, které si daly záležet na svém tanečním vystoupení a předvedly krásné číslo.

Ať už se jedná o televizní show, nebo muzikálové vystoupení, tanečníci se objevují na mnoha místech. Díky tanci mohou lidé ukázat, co právě cítí nebo dokonce shodit několik kilo. Ať už je záměr tanečníka jakýkoliv, vždy by jej tato činnost měla bavit. Pokud ho totiž tanec bavit nebude a bude do něj nucený, vždy se to pozná na jeho pohybech. U těchto 2 dětí je vidět, že je do tance nikdo nenutí a jde jim skvěle.

Taneční soutěže

Po celém světě se pravidelně konají taneční soutěže a lidé mají možnost se jich účastnit. Tyto dvě malé děti čekalo jejich úplně první taneční vystoupení v soutěži, a tak bylo zcela jasné, že z toho budou také nervózní. Díky tomu, co si nacvičily, však svou nervozitu mohly rychle zahodit, protože jejich vystoupení zaujalo hodně lidí.

Tyto děti ve věku 3 let žijí ve Venezuele a jedná se o bratrance se sestřenicí. Oba jsou nadšenci do tance, a tak nebylo složité hledat jim taneční partnery. Jejich rodiče o nich mluví tak, že jejich talent se u nich projevil velmi brzy a tanec milují již od malička. Díky tomu se rychle posouvaly dopředu, až se dostaly i na jednu z tanečních soutěží.

Děti si připravily tradiční tanec

Obě děti se shodly na tom, že do soutěže si nacvičí tanec, jemuž se říká Joropo. Jedná se o národní tanec Venezuely, a proto pro ně nebyly kroky ani složité, jelikož na tomto místě bydlí. I přesto, že moderní doba trochu pozměnila klasické kroky tohoto tance, děti si připravily vystoupení s původními kroky i pohyby.

Fotografie: Unsplash

Děti se toho vůbec nebály

Hned od začátku vystoupení se děti velice snaží, ale pozornost diváků si upoutají až v momentě, kdy začne hrát více rytmická hudba. V tu chvíli začnou tanečníci ukazovat kroky, díky kterým slyší od diváků potlesk a ovace. Od dané chvíle jsou všechny oči upoutány pouze na dva malé tanečníky, kteří se toho vůbec nebojí a ukazují, že i původní kroky tradičního tance jsou stále moderní. Na konci celého vystoupení jim všichni diváci tleskají a jsou nadšení z jejich výkonu.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*