Desítky tanečníků se seřadí do obrovského kruhu. Jen počkejte, až začne hrát hudba. Jejich show vám vyrazí dech

taneční skupina
Fotografie: Freepik

Desítky tanečnic, jež tvoří seskupení Emerald Belles, již několik let vede zkušená tanečnice a choreografka, která s dívkami připravuje neskutečné taneční show.

Uměním tančit není obdarován každý. Proto když se díváte na jedince, který pohyby svého těla dokáže ladně v rytmu hudby vytvořit úžasné kousky, je to neskutečná podívaná. Co když se ale takových tanečníků nebo tanečnic představí na pódiu více najednou? Taneční skupina Emerald Belles pochází z Carroll High School z Texasu a při pohledu na to, co umí, vám spadne brada.

Kdo tvoří taneční skupinu Emerald Belles?

Emerald Belles je taneční skupina z Carroll High School v Texasu. Má dlouhou tradici, vznikla před 27 lety pod vedením zkušené tanečnice a choreografky Melissy Page. Seskupení mnoha tanečnic vyhrálo již několik státních, národních a mezinárodních titulů. Jedná se o jednu z největších tanečních skupin s počtem 70–100 tanečnic ve věku 14–18 let.

Taneční skupinu Emerald Belles jste také mohli zaznamenat ve světově oblíbené talentové soutěži Amerika má talent v roce 2019. Dívky ukázaly, co v nich skutečně je. Porotci i diváci v hledišti a u televizních obrazovek byli nadšení. Ačkoliv Emerald Belles nevyhrála, rozloučit se musela ve čtvrtfinále, rozhodně po svém vystoupení neměla nouzi o nabídky vystoupit a být hostem na koncertech mnoha známých osobností.

6 mladých tanečnic se postaví před kameru a berou svět útokem, když se začnou ladně hýbat

Úžasná choreografie s promyšlenými pohyby

Na soutěži Crowd Pleasers Dance Area Competition v roce 2017 skupina předvedla úžasnou show na oblíbenou píseň Sweet Dreams od Eurythmics. Jejich vystoupení je plné skoků, kopanců, dřepů a mnoha dalšího do rytmu hudby a krásných aranží, které potěší oko každého diváka.

Zdá se, že takové množství dívek není možné korigovat, aby vytvořily jeden taneční celek a vše dávalo hlavu a patu, navíc aby se ani jedna nezranila a nenarazila jedna do druhé. Ovšem Emerald Belles dokazují, že je to možné. Vše je promyšleno a perfektně nacvičeno do sebemenšího detailu. Přesvědčit se o tom můžete sami na níže uvedeném videu.

Zdroj: PlanetaPL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]