Holčička z kočárku sledovala taneční vystoupení. Během 10 vteřin na sebe strhla veškerou pozornost

Fotografie: Depositphotos

Některé děti jsou přirozeně nadané a jejich talent je velmi těžké potlačit. U některých z nich se může talent projevit již ve velmi raném věku a je velmi obtížné jej přehlédnout.

Jednou z nich je i malá holčička, která nemohla odolat tanečnímu vystoupení a vydala se na pódium. Ve srovnání se svými vrstevníky má totiž velmi unikátní pohybový talent, který rozhodně nelze přehlédnout. Jakmile dívka zahlédla vystoupení zumba tanečnic, přidala se k nim. Publikum tuto její spontánní reakci velmi ocenilo, během chvilky na sebe dokázala strhnout veškerou pozornost.

Na jedničku zvládla pohyby, se kterými má problém i dospělý

I přesto, že pro někoho může být její vystoupení rozpačité, opak je pravdou. V jejím tanečním projevu se totiž objevují prvky, se kterými by měla problém i dospělá a zkušená tanečnice. Je to hlavně proto, že dětské tělo je mnohem více ohebné a lépe se přizpůsobuje některým pohybům, které právě zumba obnáší. Je na první pohled jasné, že před publikem stojí skutečný talent.

Na první pohled je jasné, že holčička se s tanečnicemi nevidí poprvé. Je to hlavně proto, že má nejen stejný outfit jako ostatní tanečnice, také velmi dobře zná sestavu. Přesto al není jasné, jestli její taneční vystoupení bylo záměrem. Spíše to vypadá, že holčička při tréninku pozorně pozorovala ostatní a taneční kroky se zvládla naučit stejně, jako profesionálky.

Zumba je ideální taneční disciplína i pro malé dívky

Díky tomu, že v sobě dívka našla odvahu, dokázala i ostatním ukázat, že zumba je vhodná pro každého. V dnešní době je totiž mnohdy obtížné přesvědčit mladé lidi o tom, jak moc je pohyb důležitý. Dívka dokázala nemožné, ostatním ukázat, že zumba je nejen zábavná, ale také se jedná o něco, co zvládnete i v útlém věku.

19letá dívka ohromila porotu svým pěveckým talentem. Vášnivý potlesk publika je třešničkou na dortu

Pravidelné vystupování podpoří nejen Vaši fyzickou stránku, dokáže velmi přispět i k té psychické. Málokterý dospělý by totiž sebral tolik odvahy jako dívka na videu a bez předchozího trénování vystoupil na pódium před cizí lidi. Této dívce ale rozhodně je co závidět, nejen její taneční nadání, ale i neskutečnou odvahu.

Zdroj: Pokukaj

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]