Lidé si mysleli, že postarší pár v obchodním centru hledá cestu ven. Svým tancem všechny překvapili

starší pár při tanci
Fotografie: Pixabay

I lidé ve vyšším věku by měli mít pravidelný pohyb. Tento starší pár o tom ví své a každý rok se vydává do obchodního centra, kde si společně zatancují.

Pohyb je nesmírně důležitý pro každého člověka, jelikož podporuje zdraví. Díky pravidelnému pohybu podpoříte správnou funkci srdce a cév. Dále si můžete zlepšit krevní oběh, upravit krevní tlak do normálních hodnot a snížit vysokou hladinu cholesterolu. Tento starší pár si díky tomu vylepšuje jak zdraví, tak svůj vztah.

Důležitost psychického i fyzického zdraví

Pro každou osobu by mělo být na prvním místě fyzické i duševní zdraví. Pokud budou obě v pořádku, získá člověk do života důležitou odolnost, která je v dnešní době potřeba. Fyzické zdraví lze budovat s pomocí zdravého životního stylu a na tom psychickém lze pracovat s partnerem, přáteli, relaxací a mnoha dalších technik.

Pár, který se snaží udržovat zdravý vztah

K téměř každému životu patří to, že si člověk najde někoho, s kým je mu dobře a může s ním prožívat různé každodenní záležitosti. Občas je ale potřeba od obou partnerů trochu více snahy k tomu, aby ze vztahu nezmizela jiskra, zábava a vzájemné aktivity, které dokáží dva lidi hodně sblížit.

Tanec, který dodává vztahu jiskru

Kvalitní vztah by měl být založen na důvěře, porozumění, spolehlivosti, laskavosti a také by se mezi sebou neměli partneři odsuzovat. Do každého vztahu patří také určitá jiskra, která pokud ve vztahu není, často se lidé rozchází. Tento starší pár zjistil, že si tuto jiskru udrží právě díky aktivitě, kterou vykonávají v obchodním centru.

Taneční akce pořádaná v obchodním centru

Seniorský pár, v němž je Nick a Emma již několik let, si našel vzájemnou aktivitu, která je baví, a navíc je podle webu PlanetaPL spojuje. Každý rok se totiž společně účastní akce pořádané v obchodním centru. Touto akcí je taneční soutěž. Nick a Emma si na ní užívají nejvíce hudbu, tanec a společnost dalších lidí.

Lidé si mysleli, že holčička potřebuje pomoc. Veselá Emička však předvedla báječnou taneční show

Podle webu SeeitLive na poslední soutěži zatančila Emma a Nick na píseň s názvem Uptown Funk a poté jim bylo oznámeno, že vyhráli. Díky této aktivitě si udržují zdravý vztah a věnují se pravidelně pohybu. O tom, jak senioři umí skvěle tančit, jsme na SvětěKreativity již psali ve článku, kdy 96letý vdovec vytřel divákům zrak svými tanečními pohyby.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]