Diváci si kvůli zmatenému nástupu mysleli, že se jedná o nějaký žert. Během 15 sekund všichni jásali

Fotografie: Schorle / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Některá taneční představení dokážou každého diváka nechat naprosto beze slov. Skvělým příkladem je tato skupina, která dokázala něco neuvěřitelného.

72 tanečníků ze skupiny Emerald Belles Drill Team ukázalo při jednom ze svých vystoupení neuvěřitelnou choreografii, která nechala všechny diváky naprosto beze slov. To, jakým způsobem společně dokázaly komunikovat a vytvářet jedinečné tvary, si zasloužilo nekonečný potlesk a údiv – o to více překvapili svými kopy, jež se jen tak ve světě tance nevidí. Společně tito umělci nacvičili mnoho různých představení, kterými si získali naprosto celý stadion.

Neuvěřitelné taneční vystoupení

V současné době dokážou mnozí tanečníci překvapit svými skvělými vystoupeními, při nichž ukazují jedinečné kousky, jako je například náročná choreografie tvořící různé tvary. Jedním z takových případů je také skupina Emerald Belles Drill Team z texaského Southlake ve Spojených státech. Ta je již dlouho známá svou tradicí excelence – ovšem to, co ukázala na jednom ze svých největších vystoupení, překvapilo naprosto každého a získalo si extrémní obdiv po celém internetu.

Za posledních 23 let tento tým vyhrál mnoho státních, národních a mezinárodních titulů – jedná se navíc o jeden z největších týmů v zemi, počet jeho členů se pohybuje od 70 do 100 (v závislosti na požadavcích náročnosti vystoupení a jsou jimi především ženy). Vedoucí skupiny je známá paní Page, která tanečnice vede k tomu, aby byly co nejlepší a vybojovaly si v každé soutěži první příčku – to se jim také téměř pokaždé podaří.

6letá holčička viditelně znepokojila porotu výběrem náročného čísla. Během 10 vteřin zvedla všechny ze židlí

Získaly si oblibu po celém světě

Jedno z nejznámějších vystoupení proběhlo v roce 2018 na Showmakers of America Dance Competition, kde také byly tanečnice natočeny. Toto video si získalo obrovskou oblibu, neboť předvedly něco jedinečného – vysoké výkopy společně s impozantní choreografií, což se jen tak ve světě tance nevidí. Jejich perfektní pohyby, spolupráce a jedinečnost si získaly obdiv naprosto celého stadionu a samozřejmě je nečekalo nic jiného než zasloužená výhra.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]