Hudební rodina ukazuje svůj talent. Hraje matka, dcera i malý syn

Rodina ukazuje, jak to může vypadat, když se talent dědí z generace na generaci. Jejich unikátní vystoupení vás dostane. Už proto, že nevystupují v žádné velké koncertní síni, nebo snad někde v sále. Místem jejich vystoupení je obývací pokoj.

Dominuje dcera s matkou

Tato hudební rodina ukazuje, že talentem zde oplývají hlavně ženy. I když kdo ví, co se stane za pár let, až malý chlapec vyroste. Ten je zde zatím jenom doplňkem. A tak hlavní roli má talentovaná matka, a ještě talentovanější dcera, které je jenom 10 let a už hraje na housle tak, že jí to závidí celá řada dospělých profesionálních houslistů. Ostatně stačí si ji poslechnout a bude vám jasné, že její umění byste klidně chtěli slyšet i v některých ze světových koncertních síní. Klidně má na to, aby se tam dostala.

Dojemná vánoční píseň

Jakou píseň si rodina vybrala pro umělecké ztvárnění? Je to patrně ta nejkrásnější a také ta nejdojemnější, kterou můžete slyšet a kterou můžete znát. Je to takzvaná Silent Night neboli v českém překladu Tichá noc. Jistě když si ji poslechnete, zavzpomínáte na loňské Vánoce a vše, co s nimi bylo spojeno. Tato písnička zkrátka má velkou hloubku.

Za pár let to bude lepší

Co celkový dojem z této písně kazí? Je to malý bratříček desetileté talentované houslistky, který nespolupracuje úplně podle plánu. Ale nezoufejme. Za pár let to bude jistě lepší. Nyní se mu můžeme zasmát za zvuku krásných houslí, zatímco za pár let ho jistě uslyšíme, jak také hraje na hudební nástroj. Tato hudební rodina jistě nezveřejnila svou poslední píseň, kterou chce zaujmout celý svět. Posuďte jejich talent sami. Dle nás je skvělý – hlavně potom dívenky hrající na housle.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]