Porotce v talentové soutěži nebere dívku vážně. Když ale začne zpívat, zvedne všechny ze židlí

Porotce Simon Cowell, kterého můžete znát z pořadu „Británie má talent“, je znám pro svou drsnou povahu. V tomto případě ale zůstal i on sám v šoku.

Většina lidí, co zná již zmiňovaný pořad a hlavně Simona, bude souhlasit s jednou věcí. Simona Cowella je skutečně těžké něčím ohromit. Udělat na něj dojem je téměř nadlidský úkol a spousty lidí to již zažilo na vlastní kůži, když se snažili předvést svůj talent. Simon je totiž člověk, který často a rád kritizuje. A to prakticky vše, ať už se jedná o styl účastníků, jejich výkon a nebo výběr písně. Konkrétně výběr písně ho u mladé dívky rozesmál, to ale jen do doby, než začala zpívat.

Fotografie: Depositphotos

Na podium se rozhodla vstoupit dívka se skutečným talentem

Tento incident se odehrál roku 2017, když na podium vstoupila tehdy teprve 15letá dívka jménem Sarah, která se rozhodla, že předvede svůj zpěv. A rozhodla se jej předvést pořádně, jelikož si zvolila píseň „And i’m telling you i’m not going“ od známé zpěvačky Jennifer Hudson. Tato píseň se řadí mezi nejnáročnější písně vůbec a to byl nejspíše důvod, proč se Simon zarazil až posměšně, když se dozvěděl, co se mu Sarah chystá předvést.

I publikum dalo najevo, že s výběrem písně není úplně spokojeno a v celém sále vládly pochybnosti. Přeci jen, kdo by v 15 letech dokázal obstojně tuto píseň předvést? Sarah dokázala, že při nejmenším jedna osoba na světě to umí. Někdy trvá jen chvíli, než si člověk uvědomí, že před ním stojí opravdová hvězda show. A již v prvních momentech, co dívka začala zpívat, je na Simonovi znát, že nelituje toho, že dal dívce šanci ukázat, co v ní je.

Simon umí ocenit talent

V momentu, kdy Sarah oznámila, co se chystá zpívat, se v publiku rozezněl nesouhlasný šepot a sám Simon se ujistil, jestli ví, do čeho jde. Dívka řekla, že tato píseň nejlépe vyjadřuje to, co s hlasem dokáže. Chtěla tím tak nejspíš všechny ujistit, místo toho si ovšem všichni nesouhlasně povzdechli. Ve výsledku ovšem nikdo nebyl zklamán, jelikož Sarah předvedla nadlidský výkon.

Fotografie: Depositphotos

Pro všechny porotce bylo skutečně těžké pochopit, kde se takový talent bere v těle 15leté dívky. Simon se neudržel a za její výkon poslal Sarah přímo do finále tím, že stiskl zlatý bzučák. Další porotkyně se nechala slyšet, že by bzučák zmáčkla sama. Přála si ale, aby to udělal Simon, jelikož věří, že může dívce pomoci dostat se daleko. Sami můžete výkon dívky zhodnotit.

Zdroj: Newsner