Takto si muži jednotlivých znamení zvěrokruhu představují svou ideální partnerku

Fotografie: Freepik

Láska je velmi silnou, někdo tvrdí že až magickou věcí. Je však také z části ovlivněna našimi znameními a polohou hvězd, v jaké jsme se narodili.

Někdo tak má přesně dané, co ho přitahuje a co ne, a stejně tak mají některá znamení dané i to, s kým nebudou vycházet a s kým jejich duše naprosto souzní. Může se však stát, že na lásku jsou i hvězdy občas krátké, a harmonicky spolu budou žít i ta znamení, u kterých by to nikdo nečekal.

Beran

Muži v tomto znamení mají naprostou slabost pro silné, nezávislé a odvážné ženy. Líbí se jim, když žena umí mluvit narovinu a otevřeně, nebojí se konfliktů a jde si zkrátka a jednoduše za svým. S takovou může muž ve znamení Berana růst a společně se dokážou postavit jakékoliv překážce, která jim brání v cestě za jejich cílem.

Býk

Býky přirozeně přitahují ženy, které jsou něžné, veselé a ženské. Mají rádi mírnější povahy a drsné nebo příliš odhodlané ženy je mohou velmi snadno dostat do úzkých. Hledají spíše něžnou krásku, která je bude milovat a motivovat a se kterou společně prožijí krásný a romantický život. Pokud tato žena navíc umí vařit a pečovat o svého vyvoleného, jedná se o naprostou výhru v loterii.

Fotografie: Unsplash

Blíženci

Blíženci jsou znamením, které je kreativní a velmi nerado se nudí. Proto muži narození právě pod tímto znamením hledají ženy, které mají stejného ducha, jako oni sami. Jejich vyvolené tak nesmí chybět smysl pro humor, inspirativnost a nápaditost a také nekonečná chuť k životu. Společně tak ve svém životě nenarazí na nudu a fádnost a budou pouze rozkvétat ve společné lásce.

Rak

Muži ve znamení Raka si nejvíce ze všeho cení věrnosti a loajálnosti. Ve své vyvolené tedy hledají právě tyto vlastnosti, které jsou pro ně ve vztahu doslova klíčové. Podmaní si je však také vášnivost v kombinaci se ženskou zranitelností. Muži Raci rovněž potřebují cítit naprostou oddanost, kdy ví, že jsou vašimi ochránci a vy patříte pouze jim.

Fotografie: Unsplash

Lev

Lvi patří mezi velmi výrazná znamení, přitahují je tak právě ženy, které umí zazářit. Také však potřebují, aby je tato žena obdivovala a byla součástí jejich vlastní záře. Lví srdce proto dobyje žena odhodlaná, sebevědomá, ale zároveň něžná a ženská. Měla by být také krásná, chytrá, zábavná a nezávislá. Jednoduše ta nejlepší ve všech směrech.

Panna

Muži ve znamení Panny mají rádi jednoduchost a něžnost. Jejich srdce si tak získá i „obyčejná dívka od vedle“, která je sice krásná, chytrá a vtipná, ale raději se drží v pozadí a nevyčnívá příliš z davu. Ženy, které jsou odhodlané a příliš sebevědomé, tyto muže snadno vyděsí a svým tlakem je odeženou. Přesně pro ně platí rčení, že v jednoduchosti je krása.

Váhy

Mužský zástupce tohoto znamení je doslova vytrvalec. Pečlivě totiž hledá a vybírá tu, která pro něj bude dokonalá. Neuspokojí se jen tak s ledasčím a jeho vyvolená musí být skutečně krásná, sebevědomá žena s velmi bystrou myslí a rozeným smyslem pro humor. Její energie musí doslova prýštit po okolí, až zasáhne i muže ve znamení Vah.

Štír

Muži Štíři, podobně jako Váhy, se neuspokojí jen tak s něčím obyčejným a hledají to, co pro ně bude znamením dokonalosti. Pokud tedy jde o jeho vyvolenou, musí být mezi vybíranými ženami ta nejlepší ve všech směrech. Přitažlivá a sexy, sebevědomá a s velkým odhodláním pro všechno, co chce, bystrá, ale také vtipná a milující. V jejích očích musí planout vášeň, kterou Štír bude chtít okusit.

Fotografie: Unsplash

Střelec

Žena, která chce okouzlit muže ve znamení Střelce, musí být přímo rozenou energií, která ho naprosto pohltí. Nudný, monotónní a stereotypní život není nic pro toto znamení, a Střelci tak k sobě potřebují ženy, které jsou odvážné a dobrodružné, nebojí se experimentovat a vždy dají přednost zajímavějším řešením problémů před jednoduššími. Své muže musí také inspirovat a být jim oporou v každé situaci.

Kozoroh

Muži Kozorozi v lásce nikam nespěchají a než některé z žen věnují své srdce, pečlivě si rozmyslí a vyberou, která to bude. Přitahují je totiž ženy výjimečné, takové, které se ničeho nebojí, a především ty, které na nich nebudou závislé. Ideální žena pro Kozoroha tak musí mít i svůj vlastní život, své přátele, koníčky a práci. Jednoduše tato žena musí být nezávislá a milující.

Vodnář

Muži Vodnáři patří mezi skutečně něžná znamení, proto k sobě hledají ženu podobného ducha a smýšlení. Jejich vyvolená by tedy měla být hodnou a zranitelnou ženou, které záleží na názoru druhých a která je pro svou lásku ochotná obětovat téměř všechno. Tato žena však musí být také chytrá a odhodlaná a mít pevnou vůli.

Fotografie: Unsplash

Ryby

Ryby jsou všeobecně brány jako nejcitlivější znamení zvěrokruhu a také jako skutečně velcí milovníci. Pro muže v tomto znamení je tedy důležité to, aby jejich milá měla velké a otevřené srdce, které je schopné přijímat i rozdávat nekonečnou lásku. Mají slabost pro ženy s velmi vyvinutým citem pro zvířata a umění, ale ve vztahu potřebují také pořádnou dávku vášně a dobrodružství.

Zdroj: Shape