Astrologové varují, květen bude náročný měsíc. Tato znamení zvěrokruhu z něj ale mohou vytěžit mnoho dobrého

Fotografie: Freepik

Astrologové upozorňují, že květen 2021 bude obtížným měsícem, ale to neznamená, že úspěch se bude vyhýbat naprosto všem znamením. Naopak jsou některá z nich, která se mohou těšit na přízeň osudu a dobré vyhlídky. Zjistěte, zda k nim patříte i vy.

V květnu získá Pluto negativní sílu a 23. května se k němu přidá také Saturn. 26. května také dojde k úplnému zatmění měsíce. To naznačuje, že květen bude obtížným měsícem. Problémů bude více, ale některá znamení zvěrokruhu je zvládnou lépe než ostatní. Měli byste se tedy začít obávat nebo vám přízeň hvězd pomůže toto období překonat?

Blíženci

Blíženci často těží z globálních změn. Tito lidé nemají rádi nudu a vždycky je těší změny. Proto budou v květnu jedněmi z nejšťastnějších lidí. Ano, i pro ně se během tohoto měsíce najdou nějaké výzvy, ale také nové příležitosti a dobrodružství. Blíženci si budou moci upřímně užívat nových známostí a čeká na ně také nová inspirace.

Fotografie: Freepik

Rak

Raci budou dobře připraveni na problémy. Během května budou mít více energie, protože Mars bude podporovat jejich snažení svou mocnou silou. Jedná se o velmi příznivou pozici, která jim pomůže vypořádat se s údery a problémy osudu. Přesto je potřeba dávat si pozor na konflikty, které by jejich májový měsíc mohly pořádně zkomplikovat.

Fotografie: Freepik

Střelec

Střelci žijí v neustálém napětí, ale v takovém rozpoložení se vlastně cítí jako ryba ve vodě. V květnu se nemusí ničeho bát, budou naopak schopni během této doby převzít iniciativu a uspět. Tito lidé dosáhnou snadného vítězství v čemkoliv, o co budou skutečně usilovat.

Vodnář

Vodnář je velmi kreativní člověk a tuto svou schopnost umí používat také při řešení jakýchkoli problémů. V květnu bude čelit mnoha výzvám, ale zvládne se s nimi vypořádat způsobem, který udělá dobrý dojem na potenciální partnery a zaměstnavatele. V lásce bude situace velmi podobná. Jakýkoliv problém ve vztahu se pro Vodnáře promění v něco pozitivního.

Fotografie: Freepik

Zdroj: Allure