Znamení zvěrokruhu prozrazuje, kdy je nejlepší čas na založení rodiny. Jak je to s vaším znamením?

Fotografie: Freepik

Odborníci na astrologii a esoteriku ví, že každé znamení zvěrokruhu má svou charakteristiku a správný čas na všechny činnosti, a to včetně rodičovství. Zjistěte, kdy přijde ten správný čas právě u vás.

Každé znamení zvěrokruhu je velmi odlišné a má své charakteristické vlastnosti, rysy i předurčená povolání. Možná to nevíte, ale dokonce i partnerství nebo mateřství je předem určeno tím, kdy jste se narodili. Dnes se podíváme na jednotlivá znamení a kdy je pro jejich zástupce nejvýhodnější uvažovat o těhotenství a mateřství. Podívejte se, kdy přijde ten správný času u vás a na čem vám záleží a zda budete dobrými rodiči. Tohle všechno vám totiž může vaše znamení sdělit.

Beran, Býk, Blíženci a Rak

Pro Berana je rodinná pohoda velmi důležitá. Zástupci tohoto znamení jsou připraveni porodit dítě, pokud v rodině cítí harmonii, stabilitu a úctu. I když jsou však splněny všechny podmínky, je pravděpodobné, že si tyto ženy zvolí kariéru. U Býka záleží na konkrétní situaci. Zástupci značky chtějí mít děti, pokud existuje ve vztahu láska. Je však těžké pojmenovat konkrétní příznivý čas.

Fotografie: Freepik

Blíženci jsou přímo stvořeni pro děti. Zástupci tohoto znamení se řídí nejen touhou stát se matkou, ale také volbou vyvolených stát se otcem. V případě nepředvídaných okolností budou vždy chránit nejlepší zájmy dítěte. U zástupců Raka se touha po mateřství může objevit velmi brzy. Klíčovým faktorem však bude finanční stabilita, protože jsou velmi znepokojeni budoucností svých dětí.

Lev, Panna, Váhy a Štír

Představitelé Lva myslí na mateřství jako první, když je jim kolem 20 let, protože se vyznačují velmi silným mateřským instinktem. Často musí proti své vůli odložit otázku narození dítěte kvůli práci nebo partnerovi. Panna téměř vždy přesně ví, co chce. To platí i pro otázku mateřství. Děti nejsou pro zástupce tohoto znamení zátěží. Nebudou potlačovat touho mít děti ani po 40 letech.

Pokud jde o děti, Váhy to nebudou považovat za rozhodnutí. Tito jedinci znají jednoduchou pravdu. Existuje jen jeden život. A často se tímto sloganem řídí. Vidí zvláštní hodnotu v radosti z mateřství.

Zástupci Štíra se stávají úžasnými matkami. Mateřství si vybírají vědomě a nezávisle. Jejich rozhodnutí v této věci je neodvolatelné. Nezáleží na tom, v jakém věku se stanou rodičem, ale vždy budou skvělí.

Fotografie: Freepik

Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby

Střelec zbožňuje děti a od dětství často snil o velké rodině. Tito jedinci vnímají hodnotu rodiny se strachem a respektem. Ve snaze o mateřství jsou připraveni změnit svět. Kozorozi jsou připraveni na mateřství v každém věku a často se z nich stávají velké matky. Kvůli síle postavy si poradí s problémy, zvláště pokud cítí podporu druhé strany.

Vodnáři vynikají silným smyslem pro odpovědnost, pokud jde o mateřství. S věkem se zabývají tématem mateřství a vidí v něm mnoho pozitivních aspektů. U Ryb uplyne dlouhá doba mezi realizací touhy po mateřství a narozením dítěte. Tyto ženy pečlivě řeší všechny problémy, díky nimž se cítí jako nejšťastnější matky, když se jim narodí dlouho očekávané dítě.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]