Znamení zvěrokruhu, která mají duši anděla. Pokud je máte ve svém okolí, měli byste se jich držet

Fotografie: Depositphotos

Jistě víte, co je andělíček strážníček. Věděli jste ale také, že existují lidé, kteří v sobě mohou mít duši anděla nebo démona? Tato tři znamení zvěrokruhu v sobě mají anděla. Zjistěte, o které se jedná.

Lidé bychom mohli jednoduše rozdělit na hodné a zlé. A jistě by to nebylo správné. Existují ovšem lidé, kteří v sobě skutečně mohou mít duši anděla nebo démona. Podle znamení zvěrokruhu můžete zjistit, zda patříte do skupiny, která oplývá dobrem a přispívá k pozitivní rovnováze mezi dobrem a zlem. Temné síly podle astrologů pomáhají lidem posunout se vpřed selháním ostatních. A ti druzí jsou naopak druhem učitelů, kteří pomáhají trpělivě a rádi překonávat všechny potíže.

Astrologové věří, že některá znamení zvěrokruhu mají duše andělů. Lidé, kteří se pod nimi narodili, se v našich životech objevují, aby nám s něčím pomohli bez ohledu na to, o co se konkrétně jedná. Poté z našeho života často zmizí. Samozřejmě se stane, že se navždy usadí vedle nás a jejich pomoc je jednoduše neocenitelná. Patříte mezi ně? A koho byste si měli držet u sebe? Máte-li někoho z následujících lidí vedle sebe, máte obrovské štěstí a jistě díky nim vyřešíte všechny své problémy.

Vodnář

Vodnáři jsou velmi moudří a laskaví lidé. Mají velké srdce, které je dost velké pro všechny ostatní na planetě. Zástupci tohoto znamení si často vybírají profese v sociální oblasti. Cítí potřebu pomáhat lidem, bránit jejich práva, uzdravovat duše i srdce.

Fotografie: Freepik

Dobrovolníci a dobrodinci, psychologové a lékaři. Vodnář přišel na svět s jasnou touhou pomoci a zachránit všechny kolem. Pomáhají po celý život, protože cítí potřebu tak činit. Nikdy neodmítnou pomoci, pokud má někdo problém.

Váhy

Podle astrologů mají Váhy nejčistší duši. Jsou schopni proniknout do problémů jiných lidí. Vždy jsou tam a vedou ostatní správným směrem, inspirují, pomáhají a podporují. Váhy mají těžký osud, obvykle čelí spoustě problémů a zkoušek. Ale jsou vždy připravené vzdát se vlastních záležitostí, aby pomohli někomu jinému. Váhy neustále zpochybňují vlastní potřeby a touhy, ale je velmi snadné zorientovat se v situaci, pokud je třeba rozhodnout o blahu ostatních.

Fotografie: Freepik

Váhy vidí krásu všude a to je jejich velké plus. Jsou schopni ji vidět i tam, kde ji ostatní nevidí. A tuto krásu přitom samy i vytvářejí. Může se jednat o mistrovská umělecká díla, ale také jen o dobrou duchovní náladu. Pro frustrované jedince mohou Váhy představovat přístav důvěry. Pokud jsou ve vašem prostředí, máte velké štěstí. Jsou to lidé s andělskou trpělivostí, je těžké je naštvat, jsou klidní a vyrovnaní.

Ryby

Ryby mají velmi dobře vyvinutý smysl pro empatii a intuici. Mezi zástupci tohoto znamení je mnoho lékařů, psychiků, jasnovidců a proroků. Jsou posíláni na naši planetu, aby uzdravili duše jiných lidí a pomohli jim najít správnou cestu.

Fotografie: Freepik

Ryby pomáhají lidem poznat sebe sama, objevit smysl života a dosáhnout harmonie. Mohou vytáhnout osobu ze smyčky nebo dokonce z úplného dna. Jsou proto jasným strážným andělem pro všechny kolem nich.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]