Připravte se včas na 5 nejnebezpečnějších dní měsíce září. Astrologové upřesnili, o jaké dny se jedná

Fotografie: Freepik

Existují dny, kdy se nad námi stahují mračna a ztratíme z dohledu naši správnou cestu. Máme ale možnost se na tyto nebezpečné dny připravit.

Ne všechny dny mohou být příznivé a pozitivní. Občas se během dne můžete dostat do situace, která vám den změní na černý svět. Proto odborníci určili pět nebezpečných dní pro tento měsíc. Neznamená to nutně, že budete čelit obrovským problémům, ale je to jisté varování, kdy být obezřetní více než kdy jindy. Velmi vhodné je naučit se soustředit na něco pozitivního, dokázat se oprostit od stresu a na nelehké situace se dívat s nadhledem.

Fotografie: Pixabay

10. září – přechod Venuše do Štíra

Venuše se v tomto znamení zvěrokruhu necítí příliš dobře a je to znát. Tento přechod bude mít bohužel za následek odebrání kreativního začátku. Lidé začnou být více nervózní, budou dělat chyby a těžko se soustředit. Budou se cítit slabí a líní a nebude snadné přemluvit se k nějakému výkonu v práci i soukromém životě. V tento den si raději neplánujte nic důležitého a pokud je to možné, vyčkejte pár dnů, jinak byste se mohli setkat s neúspěchem.

11. září – končí fáze Měsíce

Měsíc bude nejblíže Zemi v období, kdy je ve znamení Štíra. Tato situace bude mít obzvlášť negativní dopad na naši náladu a úspěch v oblasti lásky. Je velmi pravděpodobné, že Měsíc v souhvězdí Štíra vyvolá velkou vlnu žárlivosti a nedůvěry. Nově navázaný vztah se tak může jednoduše rozpadnout. Abyste tomu zabránili, astrologové radí trávit tento den o samotě a společný čas přesunout do příštích dnů. 11.září bude den jako stvořený pro darování času sobě samému a ponechání spřízněné duši její vlastní prostor.

Fotografie: Freepik

15. září – přechod Marsu do souhvězdí Vah

Element Marsu je oheň a Váhy zastupují vzduch. Je to tudíž výbušná směs, která nás negativně může ovlivnit nejen 15.září, ale i po zbytek měsíce. Tento den lze nazvat dnem disharmonie a nerovnováhy. Lidé budou více riskovat a mnozí z nich zapomenou na jakýkoliv smysl vytvořených hranic. Tento den se mohou vrátit již jednou vyléčené špatné návyky, a proto je potřeba předejít situacím, které by vás k takovému selhání dovedly. Bude také zvýšená pravděpodobnost vzniku milostných trojúhelníků a zrady.

21. září – úplněk v souhvězdí Berana

Úplněk není pro mnoho lidí nejsnadnějším obdobím. Dokáže potrápit přerušovaným spánkem, zažívacími problémy nebo změnou nálad. V září bude Měsíc aktuálně v souhvězdí Berana, takže bude tento den cítit nebezpečím. Nejlepší volbou bude nevycházet ze své komfortní zóny. Je důležité, abyste dělali jen nutné a nenáročné úkoly, a ještě lépe hodně relaxovali. Nezatěžujte se věcmi, které nemusíte řešit ihned a raději se věnujte činnosti, která vám přinese značnou úlevu a odpočinek.

Fotografie: Pixabay

27. září – počátek retrográdního období Merkuru

Retrográdní Merkur přinese většině lidem finanční potíže. V tento den bude lepší neinvestovat velké částky peněz a neuskutečňovat drahé a neuvážené nákupy. Merkur se pohybuje opačným směrem než znamení Vah a z toho důvodu může naše nálada neustále skákat nahoru a dolů. Vynoří se nepříjemné vzpomínky, staré křivdy a skutky. Je potřeba ale myslet na to, že minulost už nelze změnit. Změnit můžeme jen svou budoucnost tím, jak prožijeme přítomnost.

Zdroj: YourTango