Přijel domů, ale našel zaparkované cizí auto na jeho příjezdové cestě. Pořádně se pomstil

Fotografie: ŠJů / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Muž dorazil domů z práce a našel na své příjezdové cestě stát cizí auto. Naštvalo ho to a rozhodl se zakročit po svém. Řidička dostala pořádnou lekci.

Sousedské vztahy jsou občas složité. Každý je vždy velmi citlivý na svůj vlastní majetek, protože se jedná o něco, co patří jenom jemu a velmi tvrdě na to, aby to získal, dřel. Při poškození soukromých majetků a věcí pak lehce dochází ke sporu, který se pak táhne a naprosto zničí všechny vazby s okolím. Pokud se ale do konfliktu dostane někdo, kdo je naprosto cizí, je to ještě horší a mohou ho čekat i různé soudní spory a oplétačky se zákonem.

Cizí auto na příjezdové cestě

Po dlouhém dni v práci muž konečně dorazil domů. Chtěl si své auto jako obvykle zaparkovat na příjezdové cestě, ale nemohl, už tam stál někdo jiný. Velmi ho to rozčílilo, protože cesta patřila přímo k jeho pozemku a vešlo se na ni jen jedno auto. Rozhodl se tedy vymyslet si speciální plán na pomstu. Chtěl to dotyčné osobě vrátit se všemi úroky, aby také pocítila, jaké to je.

Takže když žena dorazila na místo, nemohla s autem z příjezdové cesty vyjet, protože si to svoje majitel postavil před ni a nedalo se nikde jinde otočit. Začala na něj zvonit a požadovala, ať s autem vycouvá pryč, aby mohla odjet. To však odmítl, začal jí tvrdit, že požil alkohol a nemůže teď řídit. Proto si za volant nesedne a bude čekat, až z něj alkohol vyprchá.

Když to nejde po dobrém. Třikrát sousedku varovali, ať neparkuje na jejich příjezdové cestě

Příjezd policie

Na to konto se žena rozhodla zavolat policii, protože nevěděla, co má dělat, ale i ta byla poměrně bezradná. Po tom, co jim muž otevřel, jim sdělil, že požil alkohol a nemůže řídit auto. Všichni se tak ocitli v bezradné situaci. „V tu chvíli měli svázané ruce, protože ženě odtáhnout auto nemohli, nebyl jsem ve stavu řídit a legálně jsem parkoval na své příjezdové cestě,“ dodal muž. Museli tak čekat, až muž s autem odjede.

Entitled Parker parked in my driveway so I blocked them in and got drunk all weekend.
by u/TheToiletDestroyer in pettyrevenge

To celé nakonec trvalo až do úterního rána, protože byl zrovna prodloužený víkend. Chtěl ho celý strávit v pohodlí domova, takže nikam nejel. Až poté si žena mohla odvézt auto zpět domů.

Sousedé jí zablokovali příjezdovou cestu velkým kamenem. Mazaně se jim pomstila

Spory s lidmi

Jsou takové naschvály vlastně k něčemu dobré? Většinou moc ne, všechny akorát stojí hromadu energie a času, jež musí vynaložit, aby se na něčem vůbec domluvili. Navíc je chyba vždy na obou dvou stranách a tvářit se pouze jako poškozený také nikam nevede. Snažte se s lidmi komunikovat a řešit spory v klidu. Problémy vám za to nestojí.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]