Sousedé jí zablokovali příjezdovou cestu velkým kamenem. Mazaně se jim pomstila

Fotografie: ŠJů / Creative Commons / Attribution 2.0

Mnoho lidí má dobré sousedy, kteří pomáhají vytvářet přátelskou komunitu v jejich sousedství. Nezřídka však dochází k sousedským sporům.

To byl případ i této ženy, která se podělila o svůj příběh. Opakovaně poukazovala na to, že jí sousedé dlouhými nočními večírky narušují spánek. Ale přestože je opakovaně žádala, aby hluk ztlumili, sousedé na to nedbali a místo toho se rozhodli řešit situaci přinejmenším podivným způsobem. Během jednoho z divokých večírků sousedé položili přímo před ženino auto obrovský balvan, který jí znemožnil vyjet z parkovacího místa. Tímto projevem síly chtěli sousedé dát najevo, že odmítají změnit své chování. Neuvědomili si však, s kým mají tu čest.

Žena se pomstila sousedům

Melissa Scruggs z Kalifornie pracuje jako geoložka se specializací na horniny a sopky, takže má s horninami bohaté zkušenosti. Jinými slovy – je to skutečná odbornice v oboru. Poloha balvanu by jí ztížila manévrování z parkovacího místa. Když tedy Melissa přišla v sedm ráno před dům, vytáhla velkou vrtačku na kámen a rozdrtila ho na miniaturní kousíčky.

Sousedům vytřela zrak

Samozřejmě se předtím, než začala pracovat, zeptala všech ostatních sousedů, jestli může dělat takový rámus – ale hlučných sousedů se nikdo neptal. Můžeme se jen domnívat, že sousedé se probudili trochu rozčilení, že je vzbudil hlasitý hluk, ale pravděpodobně je také velmi překvapila Melissina reakce na jejich chování.

Když dokončila přeměnu kamene na štěrk, shromáždila ho na velkou hromadu mezi parkovacími místy. Na ostatní sousedy její snaha udělala velký dojem. „Teď jsem navázala oční kontakt se dvěma sousedy. Jeden na mě kývl, druhý se na mě díval s vytřeštěnýma očima jako na šílence. Teď už asi víme, jak to tady chodí,“ píše Melissa.

Kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe! Jsme opravdu ohromeni tím, jak si Melissa poradila s jinak nepříjemným sousedem! Místo křiku a vzteku se Melissa rozhodla celou věc vyřešit velmi elegantním a působivým způsobem. Pokud si myslíte, že Melissa situaci zvládla nejlépe, neváhejte tento článek sdílet.

Zdroj: BoredPanda

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]