Rozzuřený dělník už měl po krk nepřijatelného chování majitelů domu. Jeho pomsta však překročila meze

Fotografie: Depositphotos

Jeden z řemeslníků byl zachycen na videu, jak demoluje několik domů. Nebyl spokojen s chováním zákazníka, tak se rozhodl vzít situaci do vlastních rukou.

Internet je plný bizarních videí. Většinou se nad nimi zasmějete, ale někdy se ocitnete na hraně smíchu a vzteku. Přesně takové video obletělo všechny sociální sítě, když se na jednom z příspěvků objevil rozzuřený řemeslník, jenž nedostal zaplaceno za vykonanou práci. Situaci vzal doslova do vlastních rukou.

Vzal si zpět, co postavil

Zuřivý řemeslník se stal „hitem“ internetu, zejména sociální sítě TikTok, kde uživatel s přezdívkou @fattdann sdílel video, na němž můžete vidět řemeslníka, který stojí na lešení a pomocí kladiva rozbíjí svou doposud vykonanou práci na domě, za niž nedostal zaplaceno, zatímco se ho jeho kolegové snaží neúspěšně uklidnit.

V pozadí můžete slyšet hlas jednoho z dalších dělníků: „Tony, uklidni se, pojď sem, kamaráde, co se to děje?“ Video tak nese titulek „Uklidni se, Tony!“ Jeden z kolegů se dokonce k Tonymu pokusil přiblížit po postaveném lešení. Snaží se mu zabránit v další demolici budovy. Jenže bez úspěchu. Tony se přesune k dalšímu domu a začne do něj z plných sil mlátit kladivem.

Cizí auta zaparkovaná na jeho místě už mu lezla krkem. Geniální pomsta mu potíže vyřešila během několika hodin

Způsobil obrovskou škodu

Hlas v pozadí uvádí důvod Tonyho chování: „Nedostali zaplaceno.“ Nakonec však řemeslník sleze z lešení a říká, že teď už je s prací spokojený. Osoba za kamerou nakonec natáčí hromady kusů, které Tony z domu strhal. Incident se odehrál v Edgware severně od Londýna, jak píše server SosialNytt. Po zveřejnění videa na internetu se pod příspěvkem strhla vlna komentářů, většina Tonyho chování podporovala.

@fattdann #fattdann #youaintevencouncil #doasyatold #ukcomedy #builders ♬ original sound – Fatt Dann

„Pracuje, aby uživil rodinu. Pokud mu nezaplatíte, má právo zničit své dílo,“ píše jeden z uživatelů internetu. „Zaplaťte mu řádně a včas. Takových případů ve stavebnictví vidím spoustu,“ uvádí další. To zřejmě bude pravda, protože už kdysi jsme o podobném případu psali na SvětěKreativity. Dělník zničil zrekonstruovanou koupelnu, protože zákaznice odmítala zaplatit.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*