7letá dívka předvedla své vystoupení v talentové soutěži. Na konci jejího čísla diváci tleskali ve stoje

Fotografie: Flare / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Zaujmout porotce i diváky talentové show je vzhledem k několikátému ročníku soutěže velmi složité. Teprve 7leté dívce se to ale podařilo, na první pohled byl vidět její talent.

Eseniia Mikheeva patří mezi nejnovější talenty oblíbené show, která se na televizních obrazovkách vysílá již téměř 2 desítky let. Některá vystoupení se dokonce vpisují do dějin samotné soutěže. A není pochyb o tom, že k nim bude patřit i vystoupení této mladé dívky. Ta nejenže působila po celou dobu velmi sebejistě, již na první pohled bylo jasné, že její talent není nacvičení, ale přímo darem od Boha.

Všechny v sále dokázala okouzlit

Mladá dívka dokázala odzbrojit porotu již svým příchodem na pódium. Nepůsobila totiž nervózně jako většina soutěžících, naopak. Velmi něžným, ale přitom veselým hlasem pozdravila všechny v sále. Následně se představila a velmi rychle, pohotově, ale i vtipně odpovídala na otázky porotců. Ti ocenili nejen její krásné vlasy, ale i smysl pro humor.

Po celou dobu jí v zákulisí fandila maminka, která držela i jejího oblíbeného plyšového pejska pro štěstí. Dívka uznala, že je mírně nervózní, i to ale řekla s milým úsměvem a mírnou nadsázkou. Při otázce, jestli je připravena tancovat, se doslova rozkřičela radostí do mikrofonu. Jakmile její vystoupení začalo, nejen publikum, ale i porota spustila hlasité projevy nadšení a obdivu.

Sebevědomé vystoupení plné kreativních prvků

Dívka se po celou dobu svého vystoupení usmívala a radovala, to mu dodávalo jedinečnou šťávu. Bylo vidět, že vše, co na pódiu předvádí, dělá s opravdovou láskou a nadšením. Porota na konci jejího vystoupení dokonce začala tleskat ve stoje. Následně ji jedna z porotkyň nazvala mini hvězdou.

Eseniia si následně doběhla k mamince pro svého plyšového pejska pro štěstí a s ním v náručí si vyslechla další kladná hodnocení poroty. Dokonce ani obávaný porotce celé soutěže v jejím případě nešetřil chválou. Porota se jednohlasně rozhodla pro to, že mladou talentovanou dívku pošle do dalšího kola soutěže.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]