Taneční skupina během sportovního utkání uchvátila publikum více než samotný zápas. Po zhasnutí světel divákům úžasem padala čelist

Fotografie: Depositphotos

Taneční skupina vstupuje na parket během poločasu školního basketbalového zápasu. Diváci jsou uchváceni tím, co vidí. Pak ale světlo zhasne a pravá zábava teprve začne.

Školní basketbalový tým se dostal do finále. Byl to domácí zápas. Škola se jmenuje Dodge City High School a hostila 76. ročník šampionátu. Jinými slovy, hřiště bylo připraveno na pořádné zúčtování doma a publikum bylo od začátku v jednom ohni. Zápas byl však nakonec tím, co si téměř nikdo nepamatoval, za to vystoupení taneční skupiny během poločasu, na to nezapomene nikdo, kdo byl v tu chvíli přítomen.

Na zápas si nikdo nepamatuje

Jen málokdo by dokázal vyprávět, jak zápas probíhal. Protože to, o čem teď všichni mluví, je taneční skupina, která vystupovala během poločasu. Už první polovina představení je sama o sobě dostatečně působivá. Dívky tančí v bílých šatech se svítícími věnci na hlavách a lucernami v rukou, zatímco jedna z dívek zpívá píseň „Hallelujah“, kterou původně napsal Leonard Cohen.

Dívky se první minutu a půl ladně pohybují po hřišti, kde ještě před chvílí pobíhali hráči. Ty už si teď ale nikdo nepamatuje. Všichni touží po tom, aby taneční skupina nikdy neskončila. To však ještě netuší, že to nejlepší má teprve přijít. Pak totiž najednou zhasnou světla. Jedna dívka po druhé se rozzáří. Pláště, které se promění ve světélkující křídla. Jemná balada nabírá na tempu a rychlost se o několik stupňů zvýší.

Fotografie: Pexels

Zaujatý respektem

Děvčata vzala finále skutečně zodpovědně. Bylo pro školu velmi důležité a taneční skupina opravdu chtěla předvést co nejlepší show, na kterou jen tak někdo nezapomene. Hlavně, aby byla v souladu s velkým očekáváním, které publikum do zápasu vkládalo. Kdo viděl tanec, může dojít k závěru, že se to dívkám podařilo bravurně.

Dodge City High School se nachází v Kansasu a má 2000 studentů. Škola na své facebookové stránce píše, že se zaměřuje na studijní úspěch a respekt ke všem studentům prostřednictvím přísného zaměření na rozvoj charakteru studentů. Sue Kidd, velká fanynka taneční skupiny, píše: „Toto je skvělý příklad tohoto druhu úspěchu. Gratulujeme!“

Zdroj: SosialNytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]