Nervózní 13letý mladík překvapil porotu v talentové soutěži. Během jeho vystoupení všichni jen nevěřícně koukali

Fotografie: Depositphotos

Teprve třináctiletý Abobaker „Abu“ Rahman se rozhodl vystoupit před mnoha lidmi v talentové soutěži. Byl přesvědčený, že na to má.

Je to velká odvaha stoupnout si v takovém věku před spoustu diváků a odbornou porotu. Ještě odvážnější je vybrat si notoricky známý hit tak známé zpěvačky. Abu se toho ale nebál a přišel před porotu v soutěži The Voice Kids Belgie s hitem My Heart Wil Go On od Céline Dion. Písničku zná celý svět díky kultovnímu snímku Titanic, kde se objevila.

Chlapec měl odvahu

Mladý chlapec přišel před porotu v červené kostkované košili a saku. Svým vzhledem mladého muže jistě udělal velmi dobrý dojem. Jeho rodina, která stála v zákulisí, byla dojatá od první vteřiny, kdy vstoupil na pódium, aby se ucházel o prvenství v pěvecké soutěži pro děti. Porotci k němu seděli zády. Když uslyšeli mladý hlásek zpívat známá slova, na obličeji se jim ukázal úsměv a nadšení.

Fotografie: Unsplash

Netrvalo to příliš dlouho a jeden po druhém stiskli tlačítko, které znamenalo, že se jim jeho zpěv zamlouvá a chtějí vidět také jeho tvář. V okamžiku, kdy se porotci začali otáčet, v zákulisí se začalo slavit. Rodina malého elegantního chlapce byla nadšená. A to byl teprve začátek. Chlapec se ještě nedostal se svým songem ani k refrénu. Všichni byli z jeho projevu nadšení.

Skvělé vystoupení

Chlapec měl opravdu příjemný hlas a zpíval velmi procítěně. Bylo vidět, že si svoji chvíli na pódiu užívá. Při refrénu se porotci jeden po druhém postavili a malému zpěvákovi tleskali. Jeho zpěv měl pochopitelně úspěch také u diváků. Někteří už ani neskrývali slzy dojetí. Jeden z porotců se na konci songu zvedl ze svého místa a došel si s malým umělcem podat ruku. Všichni byli opravdu nadšení.

Fotografie: Freepik

Nikdo z porotců nešetřil slovy chvály. Rodina malého chlapce se držela okolo ramen a měla úsměv na tváři, zatímco chlapec zodpovídal dotazy porotců. Tento chlapec se rozhodně neměl za co stydět. Céline Dion by byla z jeho výkonu pravděpodobně stejně nadšená jako porotci a ostatní v sále. Ostatně, přesvědčte se sami o tom, jaké nadání tento teprve třináctiletý chlapec má.

Zdroj: YouTube / Pgeens, The Voice Kids Belgium

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]