Šestiletý chlapec komediálním vystoupením dohnal porotu k záchvatům smíchu a vyhrál hlavní cenu

Šestiletý chlapec Egor Koschelev se v paměti porotců soutěže „Rozesměj komika“ zcela jistě zapsal navždy. Perfektně si nacvičil vtipy, které měly porotu přimět k smíchu. Stačilo však málo a mladík s bráničními svaly porotců značně zacvičil. Dá se říct, že Egon je skutečně talentovaným bavičem. Má v tomto směru určitě dobré profesní vyhlídky. 

Ukrajinská soutěž „Rozesměj komika“

Zábavná show „Rozesměj komika“ je vysílaná na ukrajinské stanici Inter již od roku 2011. Do roku 2016 se televizní soutěže mohli zúčastnit pouze dospělí lidé, avšak poslední čtyři roky se porotci rozhodli zařadit mezi soutěžící i malé děti. Do poroty usedl dokonce i Vladimir Selensky, současný ukrajinský prezident. Ten byl také u počátků této televizní show. Jistý čas se také jako komik živil.

Pravidla soutěže jsou velice jednoduchá. Soutěžící musí rozesmát porotu alespoň do jedné minuty. Pakliže účastník show uspěje, získá 1 000 ukrajinských hřiven, což je v přepočtu necelých 800 českých korun. Peníze si buď může vzít a odejít, nebo zkusí pokračovat ve hře. V dalším kole hraje soutěžící o 5 000 hřiven (necelé 4 000 korun).

Když se mu podaří i po druhé rozesmát porotce, opět získává celou sumu. Když však bude neúspěšný, odchází bez ničeho. Nejvíce tak může získat účastník až 50 000 hřiven (40 000 korun). To se právě podařilo šestiletému Egorovi Koschelevovi v dětské verzi televizního pořadu.

Talentovaný šestiletý komik

Když byl malý chlapec Egor účastníkem pořadu „Rozesměj komika“, zasedal v porotě současný ukrajinský prezident Vladimir Selensky a Jevgenij Koschev. Moderátorkou celé soutěže pak byla Nastya Kamensky. Mladík nakráčel suverénně na pódium a zcela bez ostychu před porotci i početným diváckým publikem začal vyprávět připravené vtipy. Jeho sebevědomí bylo nanejvýš obdivuhodné. Zdá se, že tento malý chlapec v sobě má kus showmana už od narození. Ne každý má v sobě takové odhodlání, jako měl on.

O to humornější je jeho představení, když se divák zaměří na Egorova velmi vážnou tvář. Vtipy vykládá velice rázně a energicky, jako by to dělal snad věčnost. Jednotlivými fázemi soutěže proplul přímo mistrně. Nakonec získal krásných 40 000 korun, které si určitě skvěle užil se svou rodinou. A kdo ví, časem tento nadaný chlapec doplní řady dospělých ukrajinských komiků. Když ve svém „umění“ setrvá, má velmi dobré vyhlídky.

Zajímavosti z ukrajinské soutěže „Rozesměj komika“

V dětské verzi televizního pořadu „Rozesměj komika“ se dokonce objevili i potomci porotců, a to dcera Jevgenije Koscheva Varvara a také Alexandra Greenová. Obě malé slečny vyhrály několik tisíc ukrajinských hřiven. Jedné z epizod se rovněž účastnila zpěvačka Kolya Serga, která nazpívala úvodní píseň pro tuto show s názvem „Make funny“.

Fotografie: Make a Comedian Laugh

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]