Intuici neboli šestý smysl nemá každý. Tato znamení zvěrokruhu je podle astrologů dostala do vínku

Fotografie: Freepik

Intuice neboli šestý smysl poskytuje celou řadu výhod. Díky němu může dotyčný předvídat konkrétní situace a může se vyhnout problémům a neštěstím. Jaká znamení zvěrokruhu dostala toto privilegium dle astrologů? To se dozvíte právě teď.

Co je to intuice a jak ji můžete rozvíjet?

Synonymem pro slovo intuice může být vcelku snadno i tušení, nebo pocit. Tato pohnutka pak daného jedince nutí ke konkrétnímu jednání, ať už je, jakkoliv nevysvětlitelné. A jak šestý smysl adekvátně rozvíjet? Primárně tak, že mu budete naslouchat a začnete vnímat intenzivně své okolí. Dobrou cestou jsou pak i relaxační techniky a zklidnění pomocí meditace.

Citlivý Rak a jeho šestý smysl

Raci jsou všeobecně velmi opatrní vůči cizím lidem. V lidském chování dokážou detekovat i drobné změny. V druhých lidech jsou schopní tito zrozenci doslova „číst“. Prokouknou tedy velmi snadno i přetvářku a nekalé úmysly. Díky své empatii jsou kromě jiného dokonalými posluchači a dobrými rádci ve složitých životních situacích.

Fotografie: Freepik

Tvůrčí Ryby a jejich šestý smysl

Ryby dokážou velmi zdárně předpovídat vaši náladu. Bleskově zaregistrují vše zlé, co se kolem vás děje. Přitom vy sami si toho ani nemusíte všimnout.

Fotografie: Freepik

V partnerství je toto znamení velmi empatické, dokáže se naladit na potřeby protějšku a vycítit, zda je něco špatně. Pokud tito zrozenci budou svou intuici rozvíjet, mohou velmi dobře předpovídat i nadcházející události.

Záhadní Štíři a jejich šestý smysl

A jako poslední znamení zvěrokruhu, které disponuje dle astrologů šestým smyslem, je Štír. Tento zrozenec je považovaný za jedno z nejzáhadnějších znamení. Ovšem dokáže odhalit třinácté komnaty jiných lidí.

Fotografie: Pixabay

Před Štírem budete mít údajně velký problém něco utajit. Vždy vás prokoukne. Pokud se vyskytne lež ve vztahu, Štír to hůře nese a situace může vést až k rozpadu partnerství.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]