Božský zpěv jedenáctileté slečny ukázal, že i děti mohou mít velký talent

Někteří lidé dostanou od Boha opravdu velký dar, kterým je talent, ať už třeba hudebního, uměleckého, nebo pěveckého. Všechny mají jedno společné, nedají se naučit. S takovými talenty se člověk zkrátka musí narodit. Ti, kteří měli štěstí a jsou obdařeni tímto darem pak tvoří úžasné věci, které ohromují mnoho okolních diváků, fanoušků, podporovatelů. Jednou z těch, která takovýto dar dostala do hrdla, je jedenáctiletá Serena Rigacci.

Úžasný pěvecký talent mladé slečny

Když se jedenáctiletá Serena narodila, asi netušila, že bude mít „zlato v hrdle“. Ani její rodiče to netušili do určitého věku. Když však dorostla téměř do puberty, začal ji bavit velice zpěv. Okolí tak potěšila poprvé svým úžasným hlasem, který ji přivedl až do rumunské pěvecké soutěže Next Star. Zde okouzlila svým zpěvem nejen porotce, ale i diváky.

Serena pochází z Itálie, ale ani delší vzdálenost ji nezabránila v tom jet do Rumunska a vyzkoušet své štěstí se svým pěveckým talentem. V soutěži zazpívala romantickou a něžnou píseň od Whitney Houston I will always love you.

Poslechněte si přiložené video a budete stejně tak ohromeni, jako všichni, co Serenu již slyšeli. Když zavřete oči, jako by se před vámi zjevila samotná Whitney a zpívala vám do ucha. Je to neuvěřitelné, jak je Sereny hlas podobný originálu!

Nahrávka je z roku 2014. Nyní je Sereně již krásných sedmnáct let a plně se věnuje zpěvu. Soustředí se hlavně na popový styl hudby. Můžeme ji jen pogratulovat a popřát mnoho štěstí ve vysněné kariéře.

O soutěži Next Star

Jak již bylo zmíněno, soutěž Next Star se zaměřuje především na dětské pěvecké talenty a koná se v Rumunsku od roku 2013. Účastnit se jí samozřejmě mohou i děti z jiných států. Věková kategorie soutěžících je od tří let do třinácti. Hlavní cena je 20 000 EUR. Prvním vítězem se tehdy stal Omar Arnaout, chlapec rumunského původu.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]