Slabost organismu měla jednoduché vysvětlení. Doma unikal oxid uhelnatý

Oxid uhelnatý je velmi nebezpečným plynem, který může způsobit i smrt. V lepším případě jenom slabost organismu. A to byl případ i této ženy. Ta marodila dlouhé roky a lékaři nemohli přijít na to, co jí je a proč je neustále unavená. Dělali jí řadu testů, zkoušeli různé metody léčby, ale nic nepomáhalo. I samotná Kate Wilson se smířila s tím, že pro ni v 41 letech život končí a tento stav už se nikdy nezlepší.

Nevysvětlitelná nemoc

Byla to opravdu záhada. Projevem nemoci byla celková slabost organismu. Žena nezvládala běžné úkony, byla velmi unavená a když už někam šla, rychle se vyčerpala. K tomu se přidávaly i závratě, stejně jako nechutenství. Vystřídalo se u ní několik lékařů, ale nikdo nepřišel na to, co jí je. Jednou však byla záhada přece jenom vyřešena.

Pomohli až řemeslníci

Ty přišli k ženě do bytu rekonstruovat její koupelnu. Ta už byla v horším stavu a potřebovala proměnu. Proto si žena objednala firmu a ta na místo vyslala své lidi. Kdo by tušil, že se z nich nakonec vyklubou lékaři, kteří pomohli ženě diagnostikovat problém, na který skuteční doktoři nemohli roky přijít. A kde daný problém našli? Ano, bylo to právě v koupelně.

Co bylo příčinou?

Důvodem problémů byl oxid uhelnatý. Kde se v bytě ženy vlastně vzal? Řemeslníci měli poměrně rychle jasno. Bylo to z její koupelny, kde se nacházela stará karma. A právě ta byla příčinou toho, že oxid uhelnatý unikal do ovzduší. Hned jak se muži pustili do práce, tak viděli, že karma je špatně instalována a že zde může docházet k úniku. Když použili svůj měřák, bylo to jasné. tento nebezpečný plyn skutečně unikal.

Štěstí v neštěstí

Kate Wilson měla nakonec velké štěstí. Oxid uhelnatý je totiž velmi nebezpečný plyn, který není ani vidět, ani cítit. Pokud by ho unikalo ještě více, našla by ve svém domově smrt. Únik byl však natolik malý, že se pouze zvýšila jeho koncentrace a za způsobila ženě dané zdravotní problémy. Když řekla lékařům, co se u ní doma stalo, měli jasno o tom, jakou nasadit léčbu. Tu ihned spustila a žena se následně mohla opět těšit z bezproblémového života. A to jenom díky partě zkušených řemeslníků.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]