Stydlivá 12letá školačka přišla do talentové show. Její ztvárněním písně od Beyoncé sklidilo uznání

Fotografie: Encho Keryazov / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Nová série oblíbené talentové show je v zahraničí v plném proudu a o nadané umělce tento rok není nouze. Jedním z nich je teprve 12letý chlapec.

Do oblíbené talentové show Británie má talent se hlásí čím dál tím více mladých talentů. Rozhodně to ale není na škodu, protože i přes počáteční stud na pódiu předvádějí ohromná vystoupení. Jedním z takových vystoupení je i pěvecká show mladého Dylana.

Ze studu nikdy nezazpíval ani před přáteli

Očekávání od mladého hocha nebylo příliš vysoké, a to hlavně proto, že i sám uznal, že je opravdu stydlivý. Dokonce natolik, že svůj talent nikdy nepředvedl ani před svými přáteli. Téměř nikdo z jeho okolí tedy nevěděl, co od něj mohou čekat. Dokázal ale ohromit.

A to nejen své kamarády, ale hlavně diváky v sále a také hodnotící porotce. I přes to, že v rozhovoru bylo vidět, jak nejistý je, všechen jeho stud zmizel, jakmile začal zpívat. K tomu, aby přesvědčil porotce, že má talent, který si zaslouží postoupit, si vybral píseň Listen od oblíbené zpěvačky Beyoncé.

Sklízí uznání nejen v soutěži, ale i na internetu

Jeho vystoupení bylo již od začátku ohromující. Není divu, že si zasloužil potlesk od všech 4 porotců a jeho výkon byl jedním z nich dokonce označen za fenomenální. Toto vyjádření nenechalo klidnou další z porotkyň, nechala slyšet, že vystoupení považuje za bezchybné.

Dívka s vadou řeči přišla zpívat do talentové soutěže, ale začala koktat. Publikum se tiše smálo, ale za 10 vteřin všichni tleskali

Dylan následně dostal 4 ano, která ho dostala do dalšího kola soutěže. Záznam z jeho vystoupení se dostal také na sociální sítě, bez komentáře tento mladík nezůstal ani zde. Mnoho lidí se vyjádřilo, že z jeho vystoupení mají doslova husí kůži. Přesvědčte se o jeho talentu sami.

Zdroj: Walesonline

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]