Nabídli smutnému důchodci zahrát si na piano. Unikátní představení shromáždilo během 15 sekund 200 lidí

Fotografie: Depositphotos

Brendan Kavanagh a Patrick Hynes patří mezi známé hudebníky, proslavili se hlavně hrou na klavír. Do jejich repertoáru se řadí staré westernové písně, kterými několik let ohromovali publikum.

Patrick Hynes je irský důchodce, který se objevuje v několika videích Brendana Kavanagha. Jedná se o 81 letého důchodce, který dokázal lidi na ulici ohromit svým talentem. Jednoho dne usedl za veřejné piano v ulicích města St. Pancras a předvedl, že věk je jen číslo. Pokud někdo totiž v sobě má skrytý talent, může jej objevit kdykoliv a neměl by jej skrývat.

Kanál na Youtube, který ohromil diváky i svět

Z jeho představení, které se odehrálo v ulicích malého města, vzniklo video, které doslova ohromilo internet. Kavanagh, který je v hudební komunitě již velmi známým interpretem, nemohl jinak, než talentovaného důchodce na svém kanálu zveřejnit. Právě jeho video mu přivedlo nové sledující a spoustu klavírních fanoušků a nadšenců.

Kavanagh se často objevuje na veřejnosti s tím, že natáčí videa, kde ostatní lidi učí hrát na klavír. Důchodce jej ale bezesporu ohromil, jakmile usedl za klavír, bylo jasné, že jeho nic učit nemusí. Stejně rychle, jako se Patrick objevil, ale také zmizel. Jakmile se Kavanagh z této situace vzpamatoval, rozhodl se talentovaného důchodce vyhledat, což se mu naštěstí podařilo.

Dívka s autismem

Autistická dívka zvedla porotu ze židlí. Po hvězdné pochvale poroty nyní nahrává debutové album

Přesvědčil důchodce k natočení společných videí

Brendan Kavanagh ihned poznal, že Patrick má talent, který je škoda nevyužít. Po krátkém přemlouvání tedy důchodce přesvědčil, aby společně natočili několik hudebních videí, které následně umístil na svůj kanál. Po čase se tyto videa staly natolik populární, že i 81 letý Patrick se rozhodl prorazit na internetu a založil si vlastní Youtube kanál.

Patrick má zálibu ve westernových písních, dokáže jim vdechnout jedinečnou atmosféru. Některá jeho videa pocházejí přímo z jeho obýváku, jiná rovnou z ulic, kde využívá možnosti hraní na veřejné klavíry. Jeho videa jsou velmi populární a irský důchodce tak boří mýty o tom, že sny si mohou plnit pouze mladí lidé.

Zdroj: Armenia23

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]